Każda kobieta boi się nudnego i monotonnego życia. Nie bądź nudnym i jednym z wielu gdyż tracicie na tym i Ty i ona. Jeżeli twój dzień jest monotonny i ogranicza się do odpalenia komputera – zapomnij o nim.

Data dodania: 2010-04-09

Wyświetleń: 2400

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 3

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

3 Ocena

Licencja: Creative Commons

Kobiety nienawidzą nudnych i przewidywalnych facetów. Jeżeli nie chcesz być jednym z nich to zacznij prowadzić ciekawe życie. Jak to zrobić?

Uświadom sobie, że nawet, gdy wychodzisz po bułki rano to robisz coś ciekawego i możesz tak to przestawić – z pozoru błahe rzeczy także są powodem do dumy i możesz o nich z kobietą porozmawiać- na pewno jej nie zanudzisz jeżeli dodasz do tego odrobinę emocji.

Skupiaj się na różnych sprawach pomijając w opisie rzeczy, którymi zajmujesz się każdego dnia. Jeżeli grasz na komputerze to zapomnij o tym i pod żadnym pozorem nie mów kobiecie, że jesteś mistrzem klawiatury. W zamian przedstaw siebie jako osobę, która lubi doskonalić siebie na różne sposoby, głownie dzięki rozmowie z innymi ludźmi (np. przez komputer). Prawda, że to brzmi lepiej?

Zacznij wychodzić z domu i bywać!- każde wyjście z domu to powód do dumy i historia z nim związana. Przedstawiając historie w sposób wesoły i humorystyczny, docierasz do niej i pokazujesz, że masz charakter.

Pamiętaj, że dziewczyna większość swojego czasu spędza w domu, więc wychodzi o wiele rzadziej od Ciebie, a więc z pozoru Twoje, dzienne życie dla niej jest ciekawe i warte poznania.

Co na to Kasia:

Po pierwsze ja na pewno nie spędzam większości swojego czasu w domu tylko właśnie poza nim. Dlatego też mój facet musi być podobny, nie nudny domator ślepiący cały dzień w telewizor czy ekran komputera. Rzeczywiście facet musi bywać ale bez przesady nie szukam wiecznego imprezowicza. Co do nudy, to jest chyba najgorsze co może się przydarzyć, jeśli nie masz nic ciekawego, śmiesznego do powiedzenia to nie mów nic.

Licencja: Creative Commons
3 Ocena