Wszechobecne reklamy mówiące o nowych produktach, bilbordy, ulotki, reklamy w TV przedstawiające nowe niepowtarzalne oferty oczywiści trwające tylko do wyczerpania zapasów.

Data dodania: 2010-04-02

Wyświetleń: 1635

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Techniki marketingowe aby zwiększyć sprzedaż oraz oczywiście sprzedawca zachwalający produkt od którego sprzedaży ma prowizję...nasuwają pytanie...Czy żyjąc w takim świecie jest jeszcze możliwość zakupu mebli wyprodukowanych bez cięcia kosztów i utraty na jakości? Powiem szczerze, że w sklepach wielkopowierzchniowych ciężko o jakąkolwiek oryginalności i indywidualność a o jakości już nie wspomnę. Wrzuceni do jednego koszta „klienta" którzy mają taki sam wybór mebli tracimy swoją wyjątkowość gdyż i tak zakupimy coś co już ktoś nabył.

Po wyeliminowaniu supermarketów jako miejsca w którym nie dostaniemy mebli na indywidualne zlecenie, mamy na szczęście jeszcze jedną możliwość....producenci mebli stylowych. Meble stylowe produkowane są przez osoby z pasją, które od lat zajmują się renowacją mebli którzy pozostają wierni naturalnym metodom oraz trzymający wciąż wysoką jakość.

Produkcja mebli stylowych wymaga ogromnego doświadczenia oraz precyzji, wiedza na temat wszystkich stylów w sztuce meblarskiej jest obowiązkowo wymagana, dlatego też popularni producenci nie są w stanie zaoferować Ci tej jakości oraz prestiżu mebli stylizowanych na barok - fantazyjnych wzorów, zdobień, złoceń lub eleganckiej prostoty zachowanej w stylu renesansowym, bądź też współczesnego minimalizmu z zachowaniem naturalnych ręcznych metod wyrobu.

Meble stylowe idealnie będą pasować nie tylko do salonu, kuchni czy sypialni lecz również odpowiednio zaprojektowany będzie współtworzyły wizerunek Twojej firmy jako solidnej i profesjonalnej. Twój gabinet zyska nową jakość - Twoi pracownicy i przyszli kontrahenci widząc Twoje nowe meble gabinetowe utwierdzą się że współpraca z Twoją firmą to najlepsze wyjście.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena