W dzisiejszych czasach coraz częściej podejmujemy decyzję o kupnie lub budowie własnego domu. Taki dom to nie tylko prywatność oraz niezależność, ale również szansa na samodzielne zagospodarowanie otaczającego go kawałka ziemi. Stworzenie idealnego ogrodu to ostatnio marzenie wielu ludzi, ceniących sobie bliskość przyrody.

Data dodania: 2010-03-08

Wyświetleń: 2275

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

2 Ocena

Co o tym sądzisz?

Zaloguj się aby dodać komentarz

Ten artykuł został pobrany na poniższe strony:

http://bloger-ogrodowy.blogspot.com/
http://jak-zostac-ogrodnikiem.blogspot.com/
http://www.ogrod.blogspot.com
http://ogrodrekreacja.blogspot.com
Podobne artykuły
Własna marka środków czystości? Tak to możliwe

Własna marka środków czystości? Tak to możliwe

Personalizacja produktów i dostosowywanie oferty do indywidualnych potrzeb konsumenta zyskuje na znaczeniu, własna marka środków czystości staje się atrakcyjną propozycją dla przedsiębiorców. Wprowadzenie na rynek produktów pod własnym szyldem daje nie tylko możliwość zbudowania rozpoznawalności, ale także pozwala na zwiększenie lojalności klientów.

Czy tasznik pospolity jest pod ochroną?

Czy tasznik pospolity jest pod ochroną?

Tasznik pospolity (Capsella bursa-pastoris) jest jedną z najpowszechniejszych roślin w Polsce i na świecie. Choć roślina ta występuje często na polach, łąkach i przy drogach, wielu ludzi zastanawia się, czy jest objęta ochroną prawną. W tym artykule przyjrzymy się statusowi prawnemu tasznika oraz jego roli w ekosystemie.

Miasta powinny być jak gąbki!

Miasta powinny być jak gąbki!

Tymi słowami prezydent Chin Xi Jinping wyraził swe oczekiwania co do zdolności retencyjnych terenów zielonych urządzanych w chińskich miastach. Po serii wielkich powodzi w latach 1012 i 2013 Chińczycy jako jedni z pierwszych opamiętali się i zaczęli dostrzegać niebezpieczeństwa wynikające z betonowania znacznych powierzchni ziemi. Zauważyli, że tereny zielone mogą wchłaniać nadmiarową wodę i stopniowo oddawać ją do otoczenia. To właśnie jest podstawą idei błękitno-zielonej infrastruktury miasta.