Niebiańska Przepowiednia: praktyczny przewodnik jest książką szeroko stosowaną przez grupy i osoby indywidualne w całej Ameryce. Wspomaga ona Twój osobisty duchowy rozwój, pomagając ci zrozumieć własne życiowe doświadczenie. Od pierwszego aż po Dziewiąte Wtajemniczenie wyjaśnia kolejne etapy tego zagadnienia.

Data dodania: 2009-12-25

Wyświetleń: 2145

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

W ciągu ostatnich 20-30 lat  w społeczności ludzkiej zaczyna torować sobie drogę nowa świadomość. Można ją nazwać transcendentalną bądź duchową. Niedawno trafiłem na super  książkę „Niebiańska przepowiednia“, już w trakcie czytania jej ,czuje się "szóstym zmysłem", co się dzieje, że można  dostąpić  wtajemniczenia.
Zaczyna się to zwykle nasiloną wrażliwością na to, co dokonuje się wokół nas. Zauważamy, że pewne pozornie przypadkowe zjawiska dają znać o sobie akurat we właściwym momencie, rzucając światło akurat na właściwych ludzi i nagle nasze życie zaczyna się toczyć w zupełnie odmiennym kierunku. Może bardziej niż ktoś inny i niż my kiedy indziej wyczuwamy intuicyjnie ukryte znaczenie tych tajemniczych wydarzeń.
W gruncie rzeczy wiemy, że życie jest zjawiskiem o charakterze duchowym, bardzo osobistym , nie wyjaśnionym do końca ,chociaż fizyka kwantowa niektóre zjawiska laboratoryjnie udowodniła. Wiemy także coś więcej: że gdy tylko zrozumiemy, o co tu chodzi, skoro zdołamy włączyć się w ten duchowy proces i zmaksymalizować jego wpływ na nasze życie – ludzkość dokona gigantycznego przeskoku w całkiem nową jakość. Powstaną wtedy możliwości realizacji tego, co najlepsze w naszej tradycji, i ukształtuje się kultura, do jakiej zmierza cała historia ludzkości.Dlatego to nie jest już epoka kosmosu, rozpoczęła się epoka umysłu.
Prezentowana powieść stanowi propozycję nowego sposobu myślenia. Jeśli wywrze na was jakieś wrażenie, pomoże wam nazwać coś, czego doświadczaliście w życiu – podzielcie się z innymi swoimi spostrzeżeniami. Myślę bowiem, że nasza nowa duchowa świadomość najlepiej rozwija się w ten sposób, nie za pośrednictwem mody lub hipnozy, lecz drogą pozytywnych kontaktów międzyludzkich. Jest wszakże jeden warunek: musimy wyzbyć się dotychczas nurtujących nas wątpliwości i rozterek. A wtedy cudownym sposobem ta nowa rzeczywistość stanie się i naszym udziałem.

Więcej materiału na stronie ;www.krisbi777.webnode.com  lub najechać na link poniżej.

Napisz,co sądzisz o tym,odpiszę na wszystkie posty.Następnym razem postaram się rozwinąć temat 9 przepowiedni.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena