Często przesyłasz paczki za granicę? Czekając na realizację, zastanawiasz się czy kolejna przyjdzie z opóźnieniem, tak jak ostatnia? Zastanawiasz się jakich kosztów masz się spodziewać, a myśl o tym gdzie w danym momencie wędruje Twoja paczka, Cię nurtuje?

Data dodania: 2009-12-16

Wyświetleń: 3317

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Czy słyszałeś o systemie brokerów kurierskich? Od jakiegoś czasu powstają firmy, które korzystają z już istniejących firm kurierskich, będąc specjalistami w swojej branży. System brokerów kurierskich stał się rozwiązaniem zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm, które stoją przed powszechnym problemem zawodności Poczty Polskiej w kwestii szybkich i bezpiecznych przesyłek międzynarodowych.


Jak to działa?


Broker nawiązując współpracę z firmą kurierską, łączy ich usługi w całość, dzięki czemu koszt całej operacji jest o wiele niższy niż w przypadku standardowych przesyłek realizowanych przez Pocztę Polską. Broker podpisuje umowę na „podzlecanie" przewozu paczek. Efekt obniżenia kosztów przesyłki powodowany jest więc również kwestią działania w sposób masowy. Najczęściej firmy będące brokerami korzystają z usług sprawdzonych firm kurierskich, jak UPS, co jest gwarancją, że przesyłka dotrze do adresata na czas.


Zysk dla wszystkich


Kurier, broker, klient - każdemu z nich nowe rozwiązanie dostarcza korzyści. Kurier bowiem, ma zapewnioną ciągłość nowych zleceń, broker czerpie zysk z pośrednictwa, a klient korzysta z profesjonalnej usługi, w bardzo przystępnej cenie. Przesyłki zagraniczne cechują się bardzo wysoką ceną. W przypadku firmy - korzystanie z usług kurierskich staje się opłacalne dopiero po podpisaniu umowy. Jeżeli chodzi o osoby prywatne, nie mają one możliwości skorzystania z rabatów proponowanych przez firmy kurierskie, dlatego są skazane na usługi Poczty Polskiej.


Idealną alternatywą dla obu stron, jest oferta firm brokerskich, które nie tylko oferują korzystniejszą cenę usługi, szybki termin realizacji i niezawodność. Na przykład firma AIN Kurier dająca możliwość wysyłki paczek m.in. do krajów takich jak: Wielka Brytania (Anglia, Szkocja, Walia), Irlandia (Północna i Południowa), Norwegia, proponuje swoim klientom możliwość monitorowania przesyłki, dzięki czemu wiedzą oni na bieżąco, co się z nią dzieje. Na stronie internetowej www.ainkurier.pl w każdej chwili można w łatwy i szybki sposób obliczyć koszt naszej wysyłki - zarówno tej standardowej jak i niestandardowej.


Po co przepłacać?


Szybki transport, niezawodność i korzystna cena to kwestie, których brakowało nam w dotychczasowych - standardowych usługach przesyłek międzynarodowych. Wraz z wprowadzeniem usług firm brokerskich, doszło do rewolucji, dzięki której możemy mieć pewność, że nasza przesyłka dotrze zawsze na czas. Taniej, szybciej, bezpieczniej - to atuty, które pozostawiają dotychczasowe usługi kurierskie daleko w tyle.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena