Ruch na rynku remontowym wydaje się nadal nie słabnąć. Pomimo powszechnych haseł na temat kryzysu finansowego, firmy remontowe posiadają nadal długie listy klientów, a czas oczekiwania wynosi nawet do 2, 3 miesięcy w zależności od rodzaju pożądanej usługi budowlanej.

Data dodania: 2009-12-02

Wyświetleń: 2103

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Któż z nas nie robił nigdy remontu, czy tez nie korzystał z usług tego rodzaju firm. Znamy smak wielodniowego „koczowania na walizkach" we własnym domu, który momentami tego zacisznego kąta wcale nie przypominał, a rozgardiasz sprawiał że ciężko było funkcjonować, chodzić do pracy, nie wspominając już o egzystencji naszych pociech w czasie remontu. A po remoncie, cóż.... Nadchodzi czas wielkiego sprzątania. Odkrywamy wtedy jak wiele niepotrzebnych rzeczy chowa się pod gruba warstwa nagromadzonego kurzu. Dlatego do takiego przedsięwzięcia warto podejść „z głową".

Po pierwsze należy się umówić z firmą budowlano- remontową na jedyny i nieprzekraczalny termin rozpoczęcia prac i co najważniejsze- zakończenia. Pozwoli nam to w zaplanowaniu podczas tego czasu rodzinnego życia. Po drugie lepiej gdy wybierzemy na remont miesiące letnie, wtedy szybciej mieszkanie doprowadzimy do stanu używalność po remoncie, a dodatkowo nasze dzieci będziemy mogli wywieźć do rodziny lub na wakacyjny wypoczynek. Zaplanujmy wszystko możliwe jak się da, dobra organizacja pracy zawsze pomaga.

Po remoncie natomiast...trzeba to będzie wszystko posprzątać, poprzenosić meble, stare, niepotrzebne rzeczy. Również do tego celu coraz więcej ludzi wynajmuje specjalne firmy sprzątające, które pomogą uporać się z poremontowym bałaganem nawet przy pomocy specjalistycznego sprzętu.
Najważniejsza przy tym wszystkim jest dobra logistyka i oczywiście firmy, solidni fachowcy, na których można bezie polegać. Zatem powodzenia!

Licencja: Creative Commons
0 Ocena