Często nasze małe szkraby maja problem z samodzielnym zasypianiem. Kojarzy im się ono z rozłąka z mamą, z samotnością, z brakiem atrakcji- tak wcale nie musi być w przypadku twojego dziecka.

Data dodania: 2009-10-16

Wyświetleń: 1672

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Dzisiaj na rynku jest dostępnych mnóstwo wzorów pościeli dla dzieci, które rozweselą go i wprowadzą w krainę błogiego, bajkowego snu. Nie będzie czuł już się taki samotny, gdyż jego zaśnięciu będą towarzyszyli np. bohaterowie z jego ulubionej bajki. Taką dziecięcą pościel można doskonale dopasować do wystroju całego pokoju malucha, istnieje na rynku wiele kolorów i wzorów pościeli. Nie ma tez większego problemu z dostępem rozmiarów pościeli- wystarczy się dobrze rozejrzeć.

Szczególna jednak uwagę przy wyborze prześcieradła i pościeli dla dzieci należy zwrócić na atesty bezpieczeństwa takiej pościeli. Zdarz się, że ta bazarowa nie koniecznie będzie spełniała podstawowe wymogi bezpieczeństwa. Często słyszy się bowiem o pościeli produkowanej w Chinach, gdzie bezpieczeństwo nie jest traktowane na równi z innymi jej aspektami. Szczególnie bacznie musimy się przyjrzeć nadrukom, z czego pościel jest zrobiona, z jakiego materiału i jakiej farby i barwników użyto przy jej produkcji. Ważnym certyfikatem, który mówi nam po bezpieczeństwie pościeli jest certyfikat ÖKO-TEX STANDARD 100 na tkaniny ze 100% bawełny dla produktów klasy I - wyroby dla dzieci. Jest on synonimem
bezpieczeństwa i wysokiego komfortu użytkowania wyrobu tekstylnego.

Przystępujmy zatem do dzieła: świat snu naszego dziecka nie musi być nudny! Pościel dla dzieci nie musi być nudna.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena