Co oznacza Phat? Bynajmniej nie to samo, co Fat! Phat to skrót od Pretty Hot and Temptating! Pociągająca, śmiała, seksowna i modna- taka powinna być kobieta wg Baby Phat by Kimora Lee Simons.

Data dodania: 2009-11-30

Wyświetleń: 2613

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

FELIETON

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Baby Phat by Kimora Lee Simons uważana jest za pionierską markę urban wear dla kobiet. Marka pojawiła się po raz pierwszy na wybiegach Nowego Jorku, kiedy malutkie, obcisłe koszulki z zadziornym napisem Baby Phat, zostały zaprezentowane na pokazie hip-hopowej marki Phat Farm (kultowa marka odzieży hip-hopowej dla mężczyzn), aby przyciągnąć zainteresowanie mediów i klientów. Ten sprytny zabieg sprawił, że modelki, gwiazdy show biznesu i inne dyktatorki trendów, zaczęły nosić owe koszulki i domagać się innych ciuchów sygnowanych marką Baby Phat!

W 1998 roku, Kimora Lee Simons stworzyła nowatorską markę odzieżową. Dlaczego nowatorską? Otóż, dekadę temu temu nikt nie robił takich ubrań dla kobiet, ubrań, które łączyły w sobie świat mody z wysokiej półki i hip-hopu. Kimora miała doświadczenie jako modelka na paryskich wybiegach mody, była żoną ojca hip-hopu – Russella Simons, posiada niesamowity styl i wyczucie trendów- nic dziwnego, że zapoczątkowała fenomenalną markę, która zrewolucjonizowała świat mody.

Kimora Lee prezentuje w swoich kolekcjach osobiste zamiłowanie do luksusu i przepychu. No cóż, w wieku 13 lat nosiła ubrania od Channel i bywała w domach najznakomitszych projektantów. Karl Lagerfeld uznał ją za swoją muzę, była najmłodszą modelką domu Channel, mówiono o niej nawet, że jest twarzą przyszłego tysiąclecia...                                                                                                                                     

Licencja: Creative Commons
0 Ocena