Pomysł na prezent dla swojego faceta. Oto problem, z którym raz na jakiś czas musi się zmierzyć każda pani. Sztuką jest wybrać odpowiedni prezent dla niego. Fajnie byłoby podarować mężczyźnie coś oryginalnego, wyjść poza oklepany koncept ubrań lub perfum przy każdej okazji. Nie ma jednej uniwersalnej recepty na sukces.

Data dodania: 2009-11-27

Wyświetleń: 3782

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Pomysł na prezent powinien być nieszablonowy. Nie należy zapominać o zainteresowaniach partnera, a kto wie o nich lepiej niż jego wybranka.

Ekstremalny prezent dla niego


Załóżmy, że twój partner spędza wiele godzin w biurze, ale po pracy prowadzi aktywny tryb życia. Bliżej mu do macho niż do pantoflarza. Prezent dla niego powinien zapewnić mu ekstremalne doznania. Takie, które dadzą przypływ adrenaliny i testosteronu. Skok na bungee, lot szybowcem czy skok ze spadochronem to dobry pomysł na prezent dla aktywisty. Być może twój ukochany ma coś z wiecznego łowcy, bądź żołnierza i potrafi godzinami mówić o militariach. Wówczas paintball albo wypad na strzelnicę będzie strzałem w dziesiątkę. Taki prezent dla niego sprawi mu satysfakcję oraz zaspokoi jego wojenne zapędy. Natomiast, gdy twój mężczyzna uwielbia spędzać czas na dłubaniu przy swoim aucie, nieustannie marząc, że jest to fura pokroju Porsche lub lambo, zabierz go na tor. Pomysł na prezent nasuwa się sam. Możesz zafundować mu np. przejażdżkę super sportowym samochodem pod okiem instruktora.

Pomysł na prezent dla niego i ciebie

Jeśli szykuje się wyjątkowa okazja, także pomysł na prezent musi być nietuzinkowy. Zbliżające się urodziny, imieniny lub rocznicę często lubimy spędzać tylko we dwoje. Dlatego możesz sobie pozwolić, żeby prezent dla niego był również przyjemnością dla ciebie. Miły wieczór możecie spędzić na nauce gotowania. Interesujący i długo zapamiętany może być wspólny dzień w Spa. Jak widać pomysł na prezent nie musi sprawiać bólu głowy. Wystarczy trochę wyobraźni, aby spełnić marzenia partnera. Wyjątkowy prezent z pewnością zostanie w pamięci na długo.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena