Czasami sprawdzone i nieco oklepane prezenty okazują się najlepszym rozwiazaniem. Z tego też względu tak chętnie wręczamy naszym bliskim alkohol. W tym artykule podpowiemy jak odpowiednio zapakować go przed wręczeniem.

Data dodania: 2017-12-11

Wyświetleń: 2052

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jesteśmy w okresie przedświątecznym gdy bardzo dużo osób zastanawia się nad tym jaki podarunek dla bliskich czy też znajomych wybrać. Najczęściej okazuje się, że proste rozwiązania są najbardziej trafne. Z tego też względu wybór butelki dobrego wina czy też whisky to bardzo dobry pomysł na prezent dla bliskiej nam osoby. Największym problemem będzie jednak to w jaki sposób wręczyć tego rodzaju podarunek. Jak zapakować go prawidłowo? W tym artykule podpowiemy wam jak zapakować alkohol na prezent.

Na samym początku można zdecydować się na standardowe rozwiązanie. Jak zazwyczaj wiadomo torby papierowe na alkohol są dość powszechnie dostępne w sklepach. Można jednak wykazać się nieco większą kreatywnością i wybrać zupełnie inne opakowanie w którym wręczmy alkohol obdarowanej osobie.

Możemy zatem do tego celu użyć papieru. Jednak nie chodzi tutaj o standardowe zawinięcie w papier jakie często stosują sprzedawcy w sklepach. Tego rodzaju opakowanie ma zapobiec ewentualnym uszkodzeniom butelki z trunkiem, jednak trzeba sobie jasno powiedzieć, że nie wygląda zbyt efektownie. Lepiej zdecydować się zatem na opakowanie w stylu retro. Do tego celu należy użyć gazet w które owiniemy naszą butelkę a następnie całość udekorować kolorową wstążką. Będzie to dużo lepsza alternatywa dla zwykłego, szarego opakowania.

Kolejnym pomysłem na zapakowanie alkoholu jest użycie do tego celu drewnianego lub też papierowego pudełka. Pudełka tego rodzaju nie tylko pozwalają w odpowiedni sposób zabezpieczyć alkohol przed uszkodzeniem ale jednocześnie stanowią znakomitą, wizualną ozdobę naszego prezentu. W takim pudełko zmieści się alkohol dowolnego rodzaju oraz o dowolnym kształcie butelki.

Alternatywą dla opisywanych rozwiązań jest zapakowanie alkoholu w drewnianą skrzynkę. Tego rodzaju rozwiązanie to przejaw dużej elegancji i zazwyczaj pakowane są w ten sposób jedynie bardzo drogie i ekskluzywne alkohole. Z całą pewnością alkohol w tego rodzaju drewnianej skrzyni będzie prezentował się unikatowo i zostanie to docenione przez obdarowaną osobę. Minusem takiego rozwiązania jest wysoki koszt zakupu drewnianych skrzynek przeznaczonych na alkoholowe prezenty.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena