Szukasz pomysłu na wieczór panieński / kawalerski ?

Doskonale trafiłeś. W tym artykule znajdziesz kilka propozycji na zorganizowanie idealnego wieczoru panieńskiego bądź kawalerskiego dla swoich przyjaciół.

Data dodania: 2009-11-24

Wyświetleń: 2259

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Poniżej znajdziecie kilka propozycji tematycznych na wieczór panieński oraz kawalerski

Orient Party

Która z Pań nie chciałaby się tak poruszać jak tancerki na filmach z Bollywood!? Dzięki naszym warsztatom nauczycie się tego seksownego tańca! Zarówno przyszła Panna Młoda jak i jej koleżanki mogą odkryć jaki potencjał drzemie w ich seksownych biodrach i brzuszkach! Rozkołysane przez naszą instruktorkę bioderka, będą mogły się ujawniać podczas tańca w dyskotece i na pewno zrobią niesamowite wrażenie !!


Na szaloną imprezę zaprasza nas Wrocławski klub Celtic, drink bar i świetna muzyka - czyli wszystko czego potrzeba do dobrej zabawy! A jeśli to nie wystarczy proponujemy dodać trochę pikanterii poprzez wybranie motywu przewodniego imprezy dzięki czemu Drogie Panie będą mogły puścić wodze fantazji i dać upust swoim wewnętrznym pragnieniom? Może wieczór w piżamach, w bikini czy strojach rodem z Dzikiego Zachodu? Ta noc na pewno będzie niezapomnianym przeżyciem, o co zadba nasz sympatyczny opiekun


Pikantna Uczta Party


Pogaduchy i plotki z najlepszymi przyjaciółkami ? Takie spotkanie to już na pewno udany wieczór. A co jeśli do tego dorzucimy przepyszną kolację przygotowaną specjalnie dla Was ? -> To jeszcze lepszy wieczór! Jednak to nie koniec atrakcji, gdyż pikanterii do posiłku może dodać seksownie poruszający biodrami, mega przystojny striptizer !!! To już brzmi wyśmienicie!!! Pewnym jest, że takiego Wieczoru Panieńskiego nie sposób zapomnieć!


Sesja Party

Która kobieta nie chciałaby się poczuć przez chwilę jak modelka czy gwiazda filmowa? Dlatego wychodząc naprzeciw damskim pragnieniom oferujemy w pełni profesjonalną sesję z fotografem, który wcieli się w rolę osobistego paparazzi Panny Młodej i jej towarzyszek. Wszystkie ujęcia zostaną skrupulatnie umieszczone na płycie i przekazane każdej z uczestniczek sesji. Ale to nie wszystko! Z 12 najlepszych, najbardziej seksownych czy też wręcz pikantnych zdjęć nasz fotograf może stworzyć Kalendarz dla Panny Młodej, który przez najbliższy rok będzie jej przypominał o jej ostatnim Wieczorze Panieńskim!


Po niezapomnianej ale i męczącej sesji udamy się na smaczny i syty posiłek w jednej z najlepszych pizzerii we Wrocławiu, gdzie drogie Panie zyskają siłę przed całonocną imprezą.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena