Istnieje wiele rzeczy które są ważne do stworzenia szczęśliwego i udanego małżeństwa czy też związku partnerskiego.Oto krytyczne uwagi które powinnieneś/aś zwrócić uwagę w twoich relacjach ze swoją drugą połówką.

Data dodania: 2009-11-11

Wyświetleń: 2902

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Twój związek - twój priorytet

Na początku każdej znajomości, każda para spędza dużo czasu ze sobą. Poznają się wzajemnie i robią przeróżne rzeczy razem. Z czasem pojawiają się dzieci, czy też kariera zawodowa, która przyćmiewa wasz związek partnerski. Pojawia się nuda i zwykła codziennośc.

Ważne jest aby znaleźć chwilę dla samych siebie chociaż by przy porannej kawie. Spraw aby twój związek z partnerem i relacje między wami były tak samo ważne jak inne sprawy w twoim życiu. Każdego tygodnia staraj się poświęcić trochę czasu swojemu partnerowi.


Naucz się jak przyjmować  różnice między wami jako dobrą rzecz

To ma naprawdę wielkie znaczenie, w związku musi istnieć wzajemna swiadomość różnic miedzy partenrami i różnic pomiędzy tym co wnoszą do waszego wspólnych relacji.

Oto co powinnieneś/aś wiedzieć o różnicach pomiędzy wami:

- bądź swiadomy różnych poglądów i wiedz że partner nie myśli w ten sam sposób co ty i może miec inne priorytety niż twoje.

- rozmawiaj o nich i uświadamiaj partnera co jest dla Ciebie ważne.

-słuchaj co ma do powiedzenia o swoich priorytetach z otwartym sercem i nie osądzaj.

-konflikty rozwiązuj poprzez nowe spojrzenie na różne sprawy a nie twarde przyjmowanie swoich idei.


Skup się na tym co lubisz i kochasz zamiast na tym czego nie nawidzisz

W wielu relacjach partnerskim po kilku miesiącach czy latach zaczynamy wytykać wady i to czego nie lubimy w naszej ukochaniej. Sekretem jest skupienie się  na tym czego chcesz więcej w swoim związku, a nie na tym czego nie lubisz i chcesz unikać. Wydaje się to proste i logiczne, ale właściwie wielu ludzi tego nie robi. Zacznij mówić i doceniać rzeczy które twój partner robi dobrze.

Przemyśl swoje myśli, słowa i czyny, bądź wdzięczny za to co masz i patrz jak twój związek kwitnie.

--------

Wymarzony partner - Związek partnerski i miłośc

Licencja: Creative Commons
2 Ocena