Nadeszły wakacje, czas odpoczynku, relaksu i niezapomnianych wycieczek. W wakacyjnej walizce nie powinno zabraknąć aparatu fotograficznego, który pozwoli nam uwiecznić ciekawe chwile, przepiękne widoki, może warto zrobić także zdjęcie antenom i wygrać w konkursie firmy Dipol "Ciekawie o antenach."

Data dodania: 2007-06-29

Wyświetleń: 5064

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 1

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Temat konkursu jest wyzwaniem, które w pierwszej chwili wydaje się niemożliwe do spełnienia.Co może być ciekawego w antenach?
Zachęcamy do podjęcia zadania, które, oprócz poczucia estetyki, wymaga wyobraźni i dowcipu.

Mamy nadzieję, że tak skromnie zdefiniowany temat uruchomi najgłębsze rezerwy tych talentów. Anteny stanowią fragment naszego krajobrazu. Panorama miast i wsi znacznie zmieniła się wraz z ich powszechnym zastosowaniem. Zwróćmy uwagę jak odchodzą powoli w przeszłość "lasy" anten telewizyjnych, a wkraczają "talerze" anten satelitarnych i "tuby" anten komunikacyjnych.
Jedne anteny drażnią, psując piękne elewacje, inne kreują ciekawe kompozycje widokowe. W czasie wakacji będą Państwo mieli więcej możliwości obserwowania i fotografowania takich obiektów.

Przewidziano 3 nagrody:
I. tuner marki Ferguson 7318
II. tuner marki Ferguson 3318
Prace oceni krakowski fotograf, pan Paweł Zechenter.
III nagrodę przyzna dział techniczny firmy Dipol. Kryterium oceny będzie merytoryczny przekaz zdjęcia. Nagrodą będzie tuner satelitarny Ferguson 3318. Pierwsze konkursowe zdjęcia i nagrodzone z lat poprzednich można obejrzeć na stronie www.dipol.com.pl
Licencja: Creative Commons
1 Ocena