Rozglądając się wokół podczas wyjść z domu, czy to na spacer czy w jakimś konkretnym celu widzimy wiele indywidualności. Jednym ze sposobów jej osiągania jest styl ubioru lub fryzura, to są te standardowe opcje. Jedną z mniej oklepanych sposobów są wzory tatuaży jakie można wykonać na swoim ciele.

Data dodania: 2009-11-04

Wyświetleń: 5333

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

Rozglądając się wokół podczas wyjść z domu, czy to na spacer czy w jakimś konkretnym celu widzimy wiele indywidualności. Jednym ze sposobów jej osiągania jest styl ubioru lub fryzura, to są te standardowe opcje. Jedną z mniej oklepanych sposobów są wzory tatuaży jakie można wykonać na swoim ciele. Jedne należą do bardziej ciekawych i stylowych, a inne już raczej do tych mniej przyciągających oko człowieka. Jak wybrać dobre tatuaże? Jest to bardzo ciekawa kwestia.

Do rozważenia jest parę czynników, wypada zacząć od najważniejszego, czyli od naszej płci. Jeżeli jesteśmy mężczyzną mamy zapewne ochotę na nieco ostrzejszy, męski wzór. Dobrym przykładem mogą być duże, charakterne tribale, mogą to być również smoki oraz tego typu rzeczy raczej z małą domieszką koloru lub kompletnym jego brakiem. Jeżeli chodzi o tatuaże damskie to muszą one być zdecydowanie mniejsze niż męskie, choć to już zależy od człowieka. Również charakter tatuażu nie powinienen być męski, często spotyka się u kobiet wzory tatuaży typu: motylki, delfinki, delikatne tribale. Oczywiście to tylko przykłady, nie obowiązek lub nadany ton, chociaż wiemy, że ogromna groźna czaszka na plecach pięknej kobiety wywołuje mieszane uczucia lub minimum skłania do myślenia.

Kolejnym czynnikiem jest miejsce, w którym chcemy wykonać tatuaż. To bardzo ważne, ponieważ jeżeli jesteśmy osobą skrytą i chcemy, aby nasze tatuaże oglądały tylko najbliższe nam osoby lub inni tylko czasem na plaży musimy zadbać o to żeby nie było go widać spod ubrania. Są to miejsca takie jak ramiona nieco wyżej łokci, uda, klatka piersiowa lub plecy. Należy również wspomnieć, że nietaktem jest przynajmniej dla ludzi strzegących pewnych norm wykonywanie pewnych perwersyjnych tatuaży w perwersyjnych miejscach widocznych dla innych.

Ostatnim i najważniejszym czynnikiem jest studio tatuażu, w którym chcemy wykonać zdobienie. Pamiętać trzeba, że te same wzory tatuaży wykonane przez różne osoby mogą różnić się diametralnie i podobać się lub nie. Dlatego bardzo ważny jest dobór odpowiedniego artysty, który wykona tatuaże, z których będziemy zadowoleni. Na ten cel nie warto żałować pieniędzy.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena