Gotowe teksty wiadomości sms cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Coraz więcej osób przeszukuje internet w poszukiwaniu gotowych życzeń lub śmiesznych smsów.

Data dodania: 2007-06-28

Wyświetleń: 37903

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

W Internecie można znaleźć wiele ciekawych i interesujących stron, traktujących na różne tematy. Można tu znaleźć strony z gotowymi życzeniami i wierszyki sms na różne okazje. Źródła tych stron zawierają teksty, życzenia sms podzielone na odpowiednie kategorie - grupy w taki sposób, aby można było szybko i bez problemu odnaleźć poszukiwany na daną chwilę wierszyk czy sms'a. Te kategorie to m.in.. życzenia urodzinowe, imieninowe, na święta, na nowy rok. Nierzadko na stronach takich, poza wierszykami i gotowymi tekstami sms znaleźć można różne inne liczne ciekawostki. Są to cytaty i aforyzmy, interesujące toasty i często zabawne opowiadania. Ze stron z gotowymi wierszykami i życzeniami sms można wysyłać za darmo smsy do operatorów telefonii komórkowej w kraju i za granicą. Bramki na stronach z wierszykami na ogół są bezpłatne. Aby wysłać takiego darmowego sms kopiujemy ze strony gotową treść wiadomości, podajemy nr adresata (nr kogoś bliskiego, kogo chcemy uszczęśliwić naszym sms'em ) i klikamy na wyślij. Popularność życzeń pobieranych z Internetu staje się coraz większa.

Natężenie atrakcyjności stron o podanej tematyce obserwować można w okolicach świąt, kiedy to miliony polskich internautów szukają życzeń i wierszyków, aby wysłać je do swoich bliskich. Dużą popularność mają życzenia z okazji dnia świętego Walentego, szczególnie o okolicy dnia zakochanych (14 lutego każdego roku). Na stronach z życzeniami znajdują się śmieszne smsy. Często odwiedzane są strony ze śmiesznymi tekstami o kobietach, telefonach komórkowych czy pijakach. Nie małą popularnością cieszą się gotowe toasty. Na tego typu stronach istnieje możliwości oceny wybranych teksów życzeń przez użytkowników - odwiedzającyh stronę internautów. Często odwiedzający korzystają z tej możliwości. Zainstalowane i uruchomione na stronie forum dyskusyjne oparte na skrypcie php by Przemo, cieszy się niesłabnącą popularnością. Strony tego tupu zdobywają coraz to nowych zwolenników. Powodem jest stale rosnący dostęp do Internetu. Nie małe ma też znaczenie, ilość posiadanych w gospodarstwach domowych telefonów komórkowych oraz odchodzenie do lamusa tradycyjnej formy wymiany korespondencji.

Licencja: Creative Commons
2 Ocena