Biznes się kręci, zarobić chcą wszyscy. Fotografia ślubna, bo o niej mowa- przyciąga wielu nieuczciwych naciągaczy...Artykuł jest mapką, drogowskazem po tym rynku. Kilka porad, jak wybrać zleceniobiorcę

Data dodania: 2009-10-29

Wyświetleń: 2031

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Fotografia ślubna

Prawdziwy boom na tą usługę jaki zapanował w ostanim czasie rozpalił żądze finansowe wielu ludzi.
Tak właśnie zrodziło się bardzo dużo fotografów ślubnych, którzy tak naprawdę nic o pracy i umiejętnościach fotografa nie wiedzą.

Rynek ten jest tak rozległy, że jest na nim miejsce dla wielu naciągaczy. Nie twierdzę, że każdy jest od razu oszustem! Niezwykle daleko jestem od takiego twierdzenia! Znajdą się bowiem tacy twórcy, którzy mają do tego wielki talent. Efekty ich pracy ogląda się z niekłamaną przyjemnością. Fotograf ślubny szczecin potrafi dla przykładu oczarować odbiorców swoich zdjęć.

Wdrapanie się na taki poziom nie jest jednak łatwe!

Fotografia ślubna to taki charakterystyczny produkt, w którym można dopatrzeć się pewne akcenty, estetykę, przez które fotograf jest jednak ograniczany.Są oczywiście tacy, którzy umiejętnie podchodzą do tematu i traktują te elementy nie jako więzi, ale jako wskazówki. Wskazówki, dzieki którym efekt ich pracy z pewnością przypadnie do gustu Parze młodej.
Dla fotografa ślubnego niezwykle wręcz istotną rzeczą jest zadowolenie nie tylko nowożeńców, ale i ich rodziny oraz znajomych. Bierze się to stąd, ze w tym licznym gronie gości weselnych, znajduje się bardzo duża ilość potencjalnych klientów.

Dobry fotograf weselny, o czym warto pamiętać- bierze na siebię wielką odpowiedzialność.

Jego zdjęcia będą pokazywane w rodzinie przez najbliższych kilka pokoleń!

Fotografia ślubna jest niewątpliwie biznes, i do tego drogi. Niezwykle kosztowny sprzęt fotograficzny daje pewność technicznie dobrych zdjęć.

Z tego powodu osoba ogłaszająca się pod hasłami typu fotograf ślub szczecin jest zmuszona żądać pokaźnych honorariów za swoją pracę.

Trzeba pamiętać o tym, że sprzęt fotograficzny wymaga konserwacji, wymian- to generuje wysokie koszty. Inna sprawa, że dobry fotograf ślubny pracuje w dobrym garniturze, ma samochód... Koszty prowadzenia takiej działalności są wysokie.
Poszukując fotografa na swój ślub, nażeczeni powinni sugerować się na pierwszym miejscu jakością estetyczną i techniczną zdjęć, a nie ceną.

Tutaj- podobnie jak w wielu innych usługach- tanio nie równa się dobrze. Wielu ludzi o tym zapomina, plując sobie później w brodę...ale jest już niestety za późno.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena