INFORMACJA PRASOWA

Każdy wie jak używać myszki komputerowej, aby spowodować określone działanie. Kobieta, to nie komputer, za chwilę dowiesz się jaki guziczek nacisnąć, aby doprowadzić ją do spazmatycznych drgawek i abyście obydwoje mieli niebiańską rozkosz.

Data dodania: 2009-10-25

Wyświetleń: 4212

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jestem przekonany, że teraz właśnie widzisz w swojej wyobraźni jak "wchodzisz w nią" i gdy u Ciebie następuje wytrysk, jesteś w 100% przekonany, że ona również przeżyła orgazm.

Otóż mój przyjacielu, muszę Cię wyprowadzić z błędu.
Czytaj uważnie, ponieważ w paru poniższych zdaniach dowiesz się szokującej prawdy o kobietach i mężczyznach.

W okresie dojrzewania u chłopców do pierwszego orgazmu dochodzi w wieku 13-14 lat. Jest to okres pokwitania w którym często występuje wtrysk nasienia. Tak więc chłopiec, mężczyzna nie musi się uczyć jak doprowadzić się do orgazmu.

Tak, wiem, to może odważne słowa, ale jestem mężczyzną i nie będę kłamał ani wymyślał. I wszyscy mężczyźni czytający ten tekst wiedzą o tym doskonale.

A teraz kobiety. Otóż u kobiet nie następuje żaden wytrysk :-)
Kobieta jest zmuszona przez często wiele lat swojego życia uczyć się jak osiągnąć orgazm. Możesz być pewny, ja jestem pewny, że moi koledzy w rozmowach przy piwku o kobietach nie mają o tym zielonego pojęcia.

Otóż połowa kobiet przeżywa swój pierwszy orgazm przed 20 rokiem życia. Część kobiet przeżyje pierwszy orgazm przed trzydziestką, a część dopiero po czterdziestce. Jednak wszystkie one (na pewno większość przeżyła w swoim życiu wiele stosunków seksualnych). Daje do myślenia?

Chcesz więcej?
Niewielki odsetek kobiet nigdy nie przeżyje orgazmu i nawet nie będą wiedziały co to jest.

Do rzeczy:
Poderwałeś piękną, atrakcyjną kobietę, jesteście ze sobą jakiś czas, wielokrotnie byliście w łóżku i jesteś w niej zakochany do szaleństwa, podoba Ci się pod wieloma względami, podnieca Cię sam jej widok, i?
I ona pewnego dnia odchodzi.

I będąc jeszcze w młodym wieku, taka sytuacja może doprowadzić do wielu niedobrych następsw w przyszłym życiu.
A wystarczyłoby dowiedzieć się co to jest punkt G.
Wystarczyłoby nauczyć się (nie od kolegów przy piwie, rodzice raczej też mogą o tym nie wiedzieć) doprowadzenia kobiety podczas stsounku do orgazmu, ba, mało tego, można ją doprowadzić do wielokrotnego orgazmu podczas jednego stosunku.

Jak sądzisz?
Czy wtedy przyjdzie taki dzień, kiedy ona od Ciebie odejdzie?
Taki dzień nigdy nie nastąpi, ponieważ niejednokrotnie z nikim innym wcześniej tego nie przeżyła.
Jeżeli dowiesz się gdzie są te (guziczki) w kobiecym ciele i jak dporowadzić ją do spazmatycznych drgawek podczas stosunku, to stworzycie wspaniały, pełen miłości związek.

Tylko z tego darmowego fragmentu publikacji "Daj jej orgazm" napisanej przez kobietę Malwinę Gartner, a wydanej przez "Złote Myśli" dowiesz się w jaki sposób kobieta potrafi przeżywać orgazm, wiele rodzajów orgazmów, których mężczyzna nigdy w życiu tego nie doświadczy.

Jest jedna wada tej publikacji.
Ma ona 260 stron, dlatego, jak już (ukrywając się przed jej wzrokiem) zostaniesz szczęśliwym posiadaczem pełnej wersji, radzę przeczytać ją kilkakrotnie i nie wprowadzać w życie erotyczne wszystkiego na raz, bo tylko ją wystraszysz.

Artykuł pochodzi ze strony: http://www.daj-jej-orgazm.ugu.pl
Andrzej Zajko

p.s.
------------------------------
Chcesz otrzymać dostęp już na zawsze do kilkudziesięciu darmowych publikacji ebook?
Wejdź tytaj http://sztuka-uwodzenia-kobiet-w-internecie.ugu.pl i zapisz się.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena