Najlepszym pomysłem dla kogoś, kto chce, by jego działalnością zainteresowało się jak najwięcej osób, jest reklama w Internecie, a mianowicie stworzenie własnej strony internetowej. Jest to bowiem sprawdzona metoda na pozyskanie potencjalnych klientów czy też zainteresowanych.

Data dodania: 2009-10-06

Wyświetleń: 2033

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 3

WIEDZA

-3 Ocena

Licencja: Creative Commons

Chociaż własną stronę internetową potrafi stworzyć już wielu ludzi – niekoniecznie informatyków czy programistów, bo z tą kwestią radzą sobie nawet czasem zupełni amatorzy – to jednak niektórzy wciąż muszą się uciekać do innych sposobów, np. korzystają z usług agencji interaktywnych. Zaprojektowanie i zbudowanie strony przez taką firmę to dość dobre rozwiązanie. Niemniej jednak, po jakimś czasie każda strona wymaga aktualizacji, szczególnie wtedy, gdy należy do rozwijającego się przedsiębiorstwa. Każdorazowe zlecanie takie aktualizacji agencji interaktywnej to niezbyt dobre rozwiązanie.

 

Najlepszym wyjściem byłaby możliwość samodzielnego stworzenia i aktualizowania strony internetowej przez pracowników danej firmy. Niestety czasem, szczególnie kiedy przedsiębiorstwo nie jest zbyt duże, zatrudnienie informatyków nie wchodzi w grę. Optymalnym rozwiązaniem dla pracodawcy byłaby sytuacja, kiedy to pracownik odpowiedzialny za dany dział w firmie, mógł samodzielnie umieszczać na stronie informacje, którymi się zajmuje. W tym może mu pomóc system CMS, stworzony specjalnie z myślą o ludziach, którzy nigdy nie zajmowali się profesjonalnym programowaniem i obsługą stron internetowych.

 

Dzięki zestawowi rozmaitych aplikacji, system CMS sprawia, że Internet dla każdego staje się niezwykle łatwy w obsłudze. Aplikacje te, posiadające przyjazne interfejsy, są podobne do standardowych narzędzi, np. edytorów tekstu, jakimi posługują się wszyscy pracownicy. Dzięki takiemu rozwiązaniu każdy może – bez udziału programisty czy informatyka -stworzyć, a następnie dowolnie edytować własną stronę internetową.

Licencja: Creative Commons
-3 Ocena