Teraz, gdy kolory zieleń za onem nieubłagalnie zmienia się w brąz i czerwień, wielu ludzi odczuwa przygnębieniek, spadek nastroju i formy. Nic bowiem nie daje takiej dawki energii, jak słoneczna pogoda i kwitnące kwiaty. Wczesna jesień wiąże się nie tylko z obniżeniem odporności, ale też z powrotem do szarej rzeczywistości.

Data dodania: 2009-09-19

Wyświetleń: 2690

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

2 Ocena

Co o tym sądzisz?

Zaloguj się aby dodać komentarz

Ten artykuł został pobrany na poniższe strony:

http://bloger-ogrodowy.blogspot.com/
http://jak-zostac-ogrodnikiem.blogspot.com/
http://www.blogger.com/home
http://www.wokoltwojegodomu.blogspot.com/
http://www.dom.blogger.com
http://stankonar-mojogrodblogspotcom.blogspot.com
http://www.floraswiata.blogspot.com
http://www.florasfiata.blogspot.com
http://www.dubeltowka.pl/
http://nasze-ogrody.blogspot.com/
Podobne artykuły
Werbena patagońska: Niewielka roślina o wielkim potencjale

Werbena patagońska: Niewielka roślina o wielkim potencjale

Czy słyszałeś kiedyś o werbenie patagońskiej? Właśnie dziś mamy zamiar Cię zabrać w niezapomnianą podróż do serca tej fascynującej rośliny. Werbena patagońska, znana również jako Verbena bonariensis, to majestatyczna bylina, która przyciąga do siebie nie tylko miłośników botaniki, ale również ogrodników, pszczelarzy, a nawet artystów. Pozwól, że przedstawię Ci tę niezwykłą roślinę w nieco bardziej szczegółowy sposób. Zaczynamy naszą przygodę.

Sezon na zielone palce: kiedy sadzimy drzewa owocowe?

Sezon na zielone palce: kiedy sadzimy drzewa owocowe?

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, kiedy jest ten idealny moment, by sadzić drzewa owocowe? No cóż, dzisiaj mamy na ten temat nieco do powiedzenia. Przygotujcie się na małą lekcję botaniki, która ma pomóc wam zrozumieć, kiedy jest ten złoty moment do zainwestowania w swoje zielone przestrzenie. Sadzenie drzew owocowych to nie lada wyzwanie, ale w pełni warte każdego zainwestowanego w niego czasu. Wyobraźcie sobie smak soczystych, słodkich owoców prosto z waszego ogrodu. Już słyszę chrupanie!

Jak pozbyć się kreta? Oto skuteczne sposoby

Jak pozbyć się kreta? Oto skuteczne sposoby

Kret to niewielki ssak, który często pojawia się w ogrodach, na polach i w innych otwartych przestrzeniach. Choć nie są one szkodnikami w tradycyjnym sensie, ich kopanie może powodować znaczne szkody w ogrodach i na polach. Jeśli masz problemy z kretami, nie martw się – istnieją skuteczne sposoby, aby się ich pozbyć. W tym artykule przedstawimy Ci kilka skutecznych sposobów na pozbycie się kreta i uniknięcie poważnych szkód w swoim ogrodzie.