Pieklo lub Niebo to stan Twojego umysłu. Przebudzenie uśpionej świadomości wyprowadza z piekła i wiedzie wąską drogą do Nieba. Może zechcesz skorzystać z tej okazji i zabrać się w drogę powrotną do Raju?

Data dodania: 2009-09-17

Wyświetleń: 2390

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Piekielne granice

Wielu ludzi świętych i zdrowo myślących od wielu wieków zastanawiało się dlaczego ludziom dobrym jest tak źle żyć na tej ziemi. Natomiast ludziom negatywnym, egoistom żyje się tu  znakomicie.
A jak ma czuć się święty w piekle?

Tragicznie i dlatego chce go opuścić! Piekło jest dla zła a nie dla dobra. Zło rządzi w piekle, przejmuje cały ster władzy i dlatego ma dobrze. Ci ludzie mają wszystko czego dusza zapragnie. Szczęście, zdrowie, pieniądze i najlepsze rozrywki. Mają przede wszystkim władzę i decydują co wolno innym a czego im nie wolno.

Kto rządzi w piekle? Każdy sam niech sobie odpowie.

Znany lekarz psychiatra Antoni Kępiński w jednej ze swoich książek stwierdził że: „ władza pochodzi od diabła". Bóg człowiekowi dał wiedzę a nie władzę, którą obrócił na  panowanie nad swoimi braćmi ludźmi. Tak skrzywiona świadomość tworzy piekielny bałagan. Wszystko jest odwrócone. Piekło to chaos mentalny naszych mózgów.

Ludzie rządzą ludźmi i znęcają się coraz bardziej nad nimi. W zakładach pracy i usługach jest zwiększone współzawodnictwo i wyścig do pieniędzy. Praca jest mało przyjemna. Kiedyś było zupełnie inaczej. Jeszcze rolnik ma większą swobodę działania, choć często jest zmuszany poprzez system informacyjny do stosowania zabójczej dla wszystkich chemii.
Zbudźmy się i zerwijmy piekielne więzi, które nas oplatają jak łańcuchy.

Nie bójmy się stawić czoła własnym lękom, które są projektowane na zewnątrz. Jeśli usuniemy bałagan mentalny ze swoich umysłów, to wszystko wokół nas się zmieni. Będziemy wolni i bezpieczni. Zniknie piekielna niewola, gdyż nie będzie potrzebna.

Transformacja przygotowująca ludzkość na rok 2012 już się rozpoczęła. Po tej dacie na ziemi będzie raj. Nastąpi zmiana rządów. Odejdą ludzie negatywni, którzy rządzili do tej pory. W raju ster władzy przejmie Bóg i tylko On będzie głównym zarządzającym wszystkim, poprzez swoje zastępy Aniołów. Zapanuje boski porządek.

Ludziom pozytywnym jest bardzo trudno żyć na tej ziemi. Są prześladowani, wyśmiewani i ignorowani. Ich słowa są postrzegane jako burzące dotychczasowy porządek ( piekielny chaos). Na dziś ci ludzie nie mają większego przebicia, gdyż większość jest po stronie ciemności.  Ich głos jest tłumiony, poprzez środki masowego przekazu.

Jedynie Internet pokazuje coraz więcej informacji demaskujących ciemne siły. Przebudźmy się z tego bólu i rozpaczy. Zobaczmy gdzie jesteśmy. Nic nas wstrzymać nie może przed przebudzeniem uśpionej świadomości, jedynie opór przed zmianami.

Zło - to brak zmienności. Trwanie ciągle w bólu i niewoli. Podobne jest do więzienia, gdzie dzień po dniu jest to samo. Więzienie i śmierć to najniższy poziom piekielnych otchłani.

Czy chcesz w tym stanie trwać Drogi przyjacielu?

Jeśli rządzą tobą ludzie, to znak, że jesteś uwięziony. Jeśli podlegasz tylko Bogu w każdej sprawie, to jesteś w Niebie swoją świadomością. Tak łatwo się rozpoznać a tak trudno to zobaczyć i zmienić.

Zmiana to droga do Boga. To wyjście z piekła i uwolnienie własnej świadomości.
Przebudźcie się przyjaciele!

W mojej książce „Symfonia Przebudzenia" jest opisana droga, którą wszystkie istoty świetliste zeszły z Nieba aby doświadczać ziemskiego piekła - uwięzienia samoświadomości.  Już czas aby powrócić znów do Nieba i zostawić piekielne doświadczenia.

Danuta Wachowska

www.danuta.stronawww.eu

Licencja: Creative Commons
0 Ocena