Wczoraj około godziny 19 dostałem informację o premierze książki "Inwestuj we własny dług i zacznij się bogacić". Pozwól, że przedstawię Ci swoją opinię - może dzięki niej dokonasz trafnego zakupu, a może poprostu oszczędzisz kilkadziesiąt złotych.

Data dodania: 2009-09-16

Wyświetleń: 1930

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Przeważnie jestem dość sceptycznie nastawiony do publikacji promowanych przez Złote Myśli - wielokrotnie byłem rozczarowany niskim poziomem przekazywanej w ich ebookach wiedzy. Jednak zawsze staram się patrzyć otwarcie... na nowe publikacje z zakresu rozwjoju osobistego. Kiedy dołączyć do tego uczucie ciekawości, silnej chęci sprawdzenia, czego nowego moge się nauczyć, możesz sobie tylko wyobrazić jak szybko przeglądnąłem filmik o tej książce na YouTube, a później pobrałem darmowy fragment ebooka ze strony promującej książkę.

Już sam wstęp bardzo mi się spodobał, kiedy autor pisze, że książka ta jest instrukcją a nie młotkiem - samą instrukcją nie wbijesz gwoździa. We wstępie czytamy, że wszelkie problemy finansowe, nasze spojrzenie na pieniądze jest moco uwarunkowane psychologicznie. Poznajemy 7 toksycznych przekonań finansowych, które wg autora stoja nam na drodze do finansowej stabilizacji. Kilka akapitów dalej dostajemy szczegółową recepte na to jak zoptymalizować korzystanie z karty kredytowej. W darmowym fragmencie ebooka czytamy także o istocie monitorowania drobnych wydatkow, czy o sile codziennych afirmacji (chociaz, to ostatnie mało mnie przekonuje).

Podsumowując, oglądnięcie filmiku na YouTube zniechęciło mnie troszkę do opisywanej książki, jednak przeczytanie pierwszych 30 stron (dostepnych do pobrania za darmo) powoduje u mnie pozytywne odczucia i osobiście planuje zakup tego ebooka w dniu dzisiejszym, kiedy jego cena jest jeszcze nizsza o 10zl, a dodatkowo otrzymuje się "w prezencie" :) ebooka "Jak zaplanować swój finansowy sukces" (z którym co prawda nie miałem okazji sie zetknąć do tej pory).

Tu znajdziesz strone promującą opisywanego ebooka (link zawiera mój kod partnerski, proszę nie usuwaj go w ramach podziękowania za ten wpis, sam nie stracisz, a mi "dasz zarobic" :)).

PS. Nie odkładaj zakupu na później, bo promocja kończy się za 11 godzin (zgodnie z tym co widzę teraz na stronie) i możesz poprostu zapomnieć o zamówieniu :)

PS2. Jestem ciekawy jakie będą nasze (moje i Wasze) odczucia po przeczytaniu całej książki... i wprowadzeniu jej w życie.

PS3. Na stronie promującej książkę znaleźć można czerwony napis sugerujący, że dług będzie się sam spłacał, a także, że po 30 latach można mieć 3 mieszkania zamiast jednego. Nie ma o tym wzmianki w darmowym fragmencie, który czytałem, ale jeśli w książce jest opisana metoda ze szkolenia eprofit system dotyczącego inwestowania w nieruchomosci, to "oszczędność" przy zakupie ebooka jest spora.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena