Poznałem osobę, która na lewej ręce nosi dziwną bransoletkę. Okazuje się, że ta estetycznie wykonanna w Japonii biżuteria ma przypisany patent: PAT NO 1900239.

Data dodania: 2007-06-14

Wyświetleń: 7552

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 1

WIEDZA

-1 Ocena

Licencja: Creative Commons

Bransoletka ma swoje właściwości - umieszczone w niej magnesy generują pole magnetyczne o określonym natężeniu, które dba o to, aby ciśnienie tętnicze krwi utrzymywać na prawidłowym poziomie.

Właściciel bransoletki od 12 lat nosi ją skutecznie niwelując niewielkie nadciśnienie (150/100), które wcześniej wymagało stosowania codziennych dawek leku.

Z dużym zainteresowaniem sięgnąłem po książkę:
"Jak działają magnetyzery i jak je wykonać"

http://magnetyzery.zlotemysli.pl/edwardstanislaw.php


gdzie znalazłem wiele praktycznych rad dotyczących oszczędności zużywania paliwa w samochodach dzięki opatentowanym magnetyzerom.

Jak pisze autor, Aleksander Sowa:

Książka dostarczy Ci wiedzy na temat: materiałów, które będą Ci potrzebne do budowy magnetyzera, magnesów – jakie rodzaje magnesów są najlepsze do danego typu magnetyzera a także jak wyznaczyć biegunowość magnesu, konstrukcji różnych wersji i typów samochodowych magnetyzerów: -paliwa, -powietrza, -oleju, -płynu chłodzącego i wody opisanych i przedstawionych na schematycznych rysunkach oraz fotografiach, montażu różnych typów magnetyzerów.

Być może w tym miejscu zastanawiasz się, dlaczego magnetyzery nie są montowane fabrycznie w nowych samochodach, skoro przynoszą tyle korzyści. Pomyśl przez chwilę. Odpowiedź jest bardzo prosta. Sprawa ograniczania zużycia paliwa oraz alternatywne paliwa i źródła zasilania są drażliwą kwestią dla rządów i koncernów paliwowych. Badania przeprowadzone w USA w latach 90-tych wykazały, że urządzenie ograniczające zużycie paliwa tylko o 15% spowodowałoby zmniejszenie rocznych przychodów do budżetu rządu federalnego o 45 mld dolarów! Sprawdź sam jak montaż magnetyzera wpłynie na Twój samochód i na Twój portfel

Dowiesz się się też wielu innych ciekawych i z pewnością do dziś nieznanych Ci spraw:

- jak skonstruować i zamontować magnetyzery paliwa gazowego i wody w typowych zastosowaniach domowych,

- jaka jest historia wynalazku i gdzie były wykorzystywane magnetyzery, na czym polega magnetyczna aktywacja paliwa,

- jakie są efekty stosowania magnetyzerów i jakie opinie mają ich użytkownicy.

Może zainspiruje Cię to do własnych badań i eksperymentów z magnetyrezami?

Zamów tę książkę - objęta jest gwarancją !

Zapisz się do Złotego Klubu - będziesz mieć bezpłatny dostęp do fragmentów tego i wielu innych poradników,
zapraszam:

http://zlotemysli.pl/edwardstanislaw.php

Licencja: Creative Commons
-1 Ocena