W piątek, 7 sierpnia 2009 w szkole wizażu Destino Make up Academy  spotkały się polskie gwiazdy, które  pod okiem profesjonalnych wizażystek próbowały swoich sił w wizażu.  Następnie razem ze stylistką magazynu Elle dyskutowały na temat trendów w modzie w nadchodzącym sezonie jesień-zima 2009/2010.

Data dodania: 2009-08-12

Wyświetleń: 2483

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Całe wydarzenie uwieczniły kamery Polsatu, a nakręcony materiał zostanie wyemitowany w najblizszej edycji, sobotniego programu „Się kręci”.

W warsztatach z profesjonalnego makijażu wzięły udział Agnieszka Popielewicz, Anna Janocha oraz Monika Mrozowska wraz z córeczką. Dziewczyny na co dzień malowane przez wizażystów miały wreszcie okazję przekonać się jak to wygląda z drugiej strony. Okazało się, że z makijażem radzą sobie rewelacyjnie. Z małą pomocą w postaci uwag wizażystek z Akademii wykonały makijaże, których nie powstydziłby się żaden profesjonalista.
                  
Pod koniec warsztatów gwiazdy zachęcone sukcesem wykonanych własnoręcznie makijaży, postanowiły dopaść Maćka Dowbora, prowadzącego program „Się kręci” i jeszcze raz przećwiczyć to, czego się nauczyły podczas spotkania. Osaczony przez trzy piękne kobiety: Agnieszkę, Monikę i Anię bez dyskusji poddał się ich zabiegom. W ciągu kilku minut twarz prowadzącego pokryła się siniakami, bliznami i dużą ilością krwi. Na szczęście to był tylko makijaż, a Maciek długo zachwycał się efektem pracy dziewczyn.


Po szkoleniu z wizażu przyszedł czas na dyskusje o modzie. Gwiazdy rozmawiały ze stylistką magazynu Elle, Różeną Opalińską, na temat trendów w nadchodzącym sezonie jesień-zima 2009/2010. Następnie każda dziewczyna wybierała i przymierzała kreacje przygotowane przez stylistkę. Agnieszce Popielewicz szczególnie przypadły do gustu skórzane kozaki za kolano marki Solo Femme.

Wszystkie gwiazdy przyznały, że pobyt w Destino Make up Academy będą wspominać przede wszystkim jako świetną zabawę, a Maciek Dowbor stwierdził, że od tej pory nie wyobraża sobie programu „Się kręci” bez stałego cyklu o wizażu i stylizacji.

Dodatkowe informacje:
Destino Make up Academy
Maria Woźniak
662 126 002
[email protected]

Licencja: Creative Commons
0 Ocena