To ty sam podejmujesz decyzję na temat własnego zdrowia. Ja podjąłem decyzję w momencie kiedy byłem blisko śmierci. Ty możesz to zrobić teraz.

Data dodania: 2009-07-10

Wyświetleń: 2409

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Pisze ten artykuł, gdyż chciałbym Ci „pokazać”, jak ważne są decyzje które podejmujesz oraz to, że wszystko tylko i wyłącznie zależy od Ciebie!!!

Odpowiem od razu na pytanie, które może Ci się nasunąć drogi czytelniku: „Kim jesteś, że możesz cokolwiek doradzać?” Otóż podeprę się swoim przykładem i opowiem kawałek mojej historii. Nazywam się Marek Kidziński i jestem autorem książki „Jak w 90 dni pokonałem raka”. Nie uważam siebie za nikogo nadzwyczajnego. To tak w woli wyjaśnienia, gdyż wiem,że ludzie nie takich rzeczy dokonywali. Jednak dzięki temu co udało mi się osiągnąć odkryłem coś o czym jeszcze większość ludzi nie wie.

Dlaczego jest tak, że niektórzy walczą z chorobami ciągle a inni albo ich unikają albo radzą sobie z nimi błyskawicznie??? Zastanawiałeś się nad tym??? Prosta odpowiedź może brzmieć: „Bo każdy jest inny”- jest to prawda ale to wszystko ma w sobie trochę głębszy sens.

Każdy jest inny ale tylko i wyłącznie dlatego ponieważ każdy żyje, funkcjonuje i rozumie życie „na swój sposób”. To jest z „grubsza” cała tajemnica o której jeszcze mało ludzi wie. Tak zupełnie niedawno, dzięki filmowi „SECRET” odkryłem, że nie do końca świadomie dokonałem czegoś o czym większość osób zupełnie nie wie. W wyżej wymienionym filmie jest opisane w znakomity sposób.

Jak myślisz możliwe jest pokonanie choroby jaką jest rak w zaledwie 90 dni? Czy jest to raczej jak niektórzy mi mówią chwyt marketingowy? Otóż książka ta nie powstała dla celów majątkowych tylko po to żebyś mógł dowiedzieć się czegoś więcej bo im więcej wiesz tym większy masz wybór a dobry wybór to jakby nie patrzeć swojego rodzaju komfort.

Dzisiaj wiem, że jeśli wiem więcej to nie ma możliwości żeby ktoś narzucił mi swoje zdanie i im bardziej pogłębiam wiedzę tym bardziej jestem pewny siebie. Cztery lata temu brak wiedzy spowodował, że silnie przestraszony wędrowałem z oddziału szpitalnego na oddział ale na szczęście inicjatywa rodziny i samozaparcie pozwoliły mi na decyzję (nie ukrywam wtedy nie łatwą) dzięki której żyję i mam się całkiem dobrze.

Nie piszę tego artykułu tylko dla osób dotkniętych nowotworem. Kieruję go do zdrowych i chorych. Lepiej jest bowiem jeśli zadbasz o siebie zanim dotknie Cię choroba i pomyślisz o tym jak dbać o własne zdrowie.

Licencja: Creative Commons
0 Ocena