Poradnik ślubno - weselny.

Data dodania: 2009-07-05

Wyświetleń: 2519

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Wesele z osobistymi akcentami. W dzisiejszych czasach ceremonie ślubne jaki i wesele często łączą elementy, mają duże znaczenie dla narzeczonych i dla ich rodzin - z tradycją religijną i świecką przysięgą małżeńską.
Dzielenie się kosztami. Wydatki związane z kosztem ślubu i wesela nie należą już do obowiązków rodziców panny młodej, są często dzielone między młodymi a rodzicami panny młodej oraz pana młodego. Coraz częściej się zdarza że większość młodych par pokrywa większość wydatków. Przy obecnych tak wysokich kosztach wesel, nic dziwnego, że kwestia kto płaci to temat pierwszych rozmów między narzeczonymi.
Wesele a najnowsza technologia. Internet odgrywa bardzo dużą rolę w sklepach z ofertą ślubną, przy wyborze prezentów, upominków i zakupach ślubnych. Informatory, fora, portale o tematyce ślubnej umożliwiają parom na całym świecie dzielenie się informacjami i radami. Pary mogą znaleźć tam i z korzystać z usług internetowych firm planujących śluby i wesela, chociaż wysyłanie zaproszeń oraz podziękowań pocztą elektroniczną wciąż jest jeszcze wbrew etykiecie.
Śluby ponowne i rodzinne. Prawie 45 procent dzisiejszych ślubów to śluby ponowne, czyli takie, gdzie panna lub pan młody lub oboje byli już w związku małżeńskim . Dużo par ponownie wstępujących w związek małżeński, mających dzieci organizuje tzw śluby rodzinne, które aktywnie angażują ich dzieci w ceremonię.
Większy wybór strojów ślubnych. Suknie ślubne i akcesoria ślubne w obecnych czasach mogą być w różnych kolorach i krojach. Kolor czarny nie jest już wykluczony dla pany młodej jej gości a biały dla gości.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena