O zarabianiu przez internet i programach partnerskich.

Data dodania: 2009-06-27

Wyświetleń: 1681

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

2 Ocena

Licencja: Creative Commons

„Tutaj naprawdę da się zarobić”, nie jest tylko sloganem, wymyślonym na użytek paru osób, które stojąc gdzieś na mitycznej górze, czekają tylko na to, abyś rzucił im pod nogi swoje życie i pieniądze.

Z dnia na dzień Internet staje się nie tylko miejscem rozrywki lub informacyjnym centrum, ale także gigantycznym rynkiem wszelkiego rodzaju produktów i usług, które z racji niskich kosztów związanych z podejmowaniem jakichkolwiek działań biznesowych, skutecznie konkurują z rynkiem tradycyjnym, czyli po prostu, sklepowymi półkami. Nie dość tego. Internet produkuje też całkiem nowe gałęzie rynku, związane bezpośrednio z nim samym, co powoduje, że promień okręgu jest coraz większy. Weźmy chociażby, jako przykład, dynamiczny rozwój elektronicznych wydawnictw, sprzedających e-booki i audiobooki, które, przede wszystkim ceną, łatwą forma nabycia (zamawiasz z własnego domu) oraz użycia, zdobywają z dnia na dzień całe rzesze nowych klientów.

W związku z rozwojem rynku, nowe firmy powstają jak grzyby po deszczu, ale, jako że rynek internetowy kieruje się trochę innymi zasadami od tradycyjnego, także forma promocji i sprzedaży musi tu być trochę inna. No i tu właśnie pojawiają się na scenie tzw. programy partnerskie, czyli systemy promocji i sprzedaży oparte na wynagrodzeniu prowizyjnym. A wraz z programem partnerskim, na horyzoncie pojawiasz się ty, jako jego uczestnik. Prowadząc własny blog, małą stronę internetową, lub po prostu umieszczając link partnerski w stopkach na twoich ulubionych forach internetowych, lub chociażby w opisach na GG, automatycznie zaczynasz zarabiać pieniądze, ponieważ otrzymujesz dochód- prowizję, od każdej operacji wykonanej za pośrednictwem twojego linku partnerskiego, czyli np.sprzedaży e-booka. Nie dość tego, że otrzymujesz prowizje bezpośrednią, to w wypadku większości firm, osoba nabywająca produkt lub usługę zostaje przypisana do ciebie na stałe i zaczynasz otrzymywać od jej zamówień tzw.wieczną prowizję. Tak działają najbardziej renomowane firmy na rynku, jak przykładowo, wydawnictwo Złote Myśli.

Jeżeli masz swój blog, to automatycznie zwiększają się Twoje możliwości zarabiania, chociażby przez współpracę, ze znanym Tobie doskonale Google, gdzie pieniądze otrzymujesz już za każde kliknięcie w reklamę znajdującą się na twojej stronie. Jeżeli chcesz poszerzyć swoją działalność, możesz zainwestować kilkadziesiąt złotych w tani hosting i stworzyć małą witrynę internetową, co zwiększy jeszcze bardziej Twój zakres działań, a zarazem możliwości powiększenia dochodu.

Co jest najfajniejsze w programach partnerskich? Absolutnie każdy może w takim programie wziąć udział, a efekt działań jest uzależniony tylko od Twojego zaangażowania:)
Licencja: Creative Commons
2 Ocena