Teraz możesz naprawdę zobaczyć muzykę! Rusza ESKA TV - pierwsza w naszym kraju muzyczna telewizja nadajacą w panormiacznym formacie 16:9. Nie ma się co dziwić, bo skoro stacja nadaje hity na czasie, to też muszą one być nadawane w technologii „na czasie“

Data dodania: 2009-05-29

Wyświetleń: 2204

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

28 maja 2009r, dokładnie o godz.12.00 rozpoczął nadawanie nowy kanał muzyczny – ESKA TV. Kanał dostępny jest wyłącznie na platformie n.

ESKA TV to pierwszy tego typu projekt w Polsce polegający na stworzeniu kanału telewizyjnego radia. Dodatkowym atutem nowego przedsięwzięcia jest niewątpliwie to, że kanał nadaje w rozdzielczości 16:9.

ESKA to największa sieć radiowa w Polsce o zasięgu ogólnokrajowym jak i lokalnym. Jest niewątpliwym liderem wśród osób w przedziale wieku 16 – 24 lata, w miastach powyżej 100.000 mieszkańców. ESKA TV to kontynuacja radia w wymiarze telewizji. ESKA TV to stacja muzyczna profilowana na rynek polski, odpowiadająca podstawowym założeniom programowym swego radiowego pierwowzoru – HITY NA CZASIE. Ramówka stworzona jest z programów dobieranych starannie na podstawie badania CALL OUT. Widzowie codziennie znajdą w ramówce stacji ponad godzinę premierowego materiału antenowego oraz będą mogą oglądać ekskluzywne produkcje teledysków największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. ESKA TV to przede wszystkim znakomite clipy. Na ekranie nie zabraknie zagranicznych gwiazd takich jak Beyonce, Lady Gaga, Laurent Wery, czy Basic Element oraz najpopularniejszych polskich wykonawców, do których należą Mrozu, Groovebusterz, Liber z Sylwią Grzeszczak, Łukasz Zagrobelny. Na kanale będzie można również zobaczyć mistrzów ciętego języka – Wojewódzkiego i Figurskiego w znanym z RADIA ESKA ROCK formacie Poranny WF oraz popularnych prowadzących Radia ESKA takich jak: Jankes, Puotecka, czy Kinga Zdrojewska.

Formaty dostępne na kanale ESKA TV:

 Wazzzzup – najświeższe informacje oraz plotki z życia gwiazd,
 Backstage – materiały „making off” z planów produkcji teledysków polskich oraz światowych gwiazd,
 ESKA GAMES – informacje ze świata gier komputerowych,
 MULTI premier – program powstające we współpracy z MULTIKINEM – wiadomości o premierach kinowych,
 Klipy na czasie – największe hity radia ESKA i ESKA TV,
 Impreska – Jankes prowadzi na wizji kultowy program ESKA TV,
 Web chart – lista najpopularniejszych klipów w sieci,

Stacja ESKA TV startuje ekskluzywnie na platformie telewizji nowej generacji n.

Partnerami ESKA TV będą między innymi ONET.PL oraz MULTIKINO. Start nowej telewizji ESKA TV będzie związany z szeroko zakrojoną kampanią promocyjną i reklamową.
Licencja: Creative Commons
0 Ocena