Kiedy posiadamy stronę internetową prędzej czy później zauważamy problem niskiej odwiedzalności, dlatego polecam zgłębić temat pozycjonowania stron internetowych. Pozycjonować może każdy bez większych nakładów finansowych - jakim sposobem? - co to jest presell page i jak go wykorzystać w 100% aby twoja strona była najwyżej?

Data dodania: 2007-05-23

Wyświetleń: 13180

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 2

Głosy ujemne: 4

WIEDZA

-2 Ocena

Licencja: Creative Commons

< Presell page >


Presell page - inaczej zwanym przeze mnie SEOprecelkiem jest stroną o partą o popularny skrypt blogowy - Wordpress. Choć ostatnio wykorzystywane są inne skrypty. W ostatnich czasach Presell pege stał się HIT'em wśód pozycjonerów stron.

Dlaczego?

Ponieważ po tragicznym "wypadku" kiedy to google zaczęło gorzej traktować skrypt qlweb dodając go do niemal 95% w wynikach uzupełniających, pozycjonerzy obrali se nowego, świetnie indeksującego, super SEO bloga czyli presell page. SEOprecelki są obfite w tekst i poprzez stosowanie linków w treści link nabiera znacznie na wartości, zaś gdy strona na której owy link się znajduje jest dobrze podlinowana to ten link to jest dopalacz nad dopalaczami niczym bomba przepełniona niesamowitą energią zwiększa pozycje stron w wyszukiwarkach a to wszystko za sprawą kochanego presell page . A więc podsumowując - kiedy postawimy sobie taki presell page, podrobimy go troszkę pod SEO (linkowanie wewnętrzne), zrobimy dużo tekstu i troszkę podlinkujemy to będzie zdecydowanie dobra inwestycja, gdyż taki link jest mocny!!! Pamiętaj, aby jako anchor text, czyli tekst linku dać frazę na jaką chcemy wypozycjonowac stronę np link o treści drzwi automatyczne albo karcher wrocław czy też lustra magazynowe
Do podlinkowania można wykorzystać darmowe katalogi stron
I może na koniec morał w artykułu:


"Nie ważne co się dzieje stawiaj precelki" :)

Licencja: Creative Commons
-2 Ocena