W tłumie jest wstępne oczyszczanie, natomiast dalej jest podróż w nieznane.

Data dodania: 2009-03-27

Wyświetleń: 2928

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 4

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

4 Ocena

Licencja: Creative Commons

Oczyszczanie masowe i indywidualne

Kiedy będziemy świadomi procesów transformacyjnych zachodzących na naszej planecie i w kosmosie, to łatwiej nam będzie odbierać negatywne przejawy oczyszczania Ziemi.

Gdy człowiek zrozumie przyczynę swojej choroby, to szybko ona znika, gdyż nie ma potrzeby aby dalej istniała. Spełniła już swoją rolę w uświadomieniu danego człowieka. Jeśli zaś nie chcemy spojrzeć na przyczynę, która jest projekcją naszych myśli, to choroba powiększa się aż do skutku śmiertelnego zejścia. Upartość za upartość.

Tak działają nasze chore myśli i taki owoc przynoszą.

Transformacja Ziemi jest bardzo podobna do skutków naszych myśli. Masowe myśli wielu ludzi tworzą odpowiednią przyczynę ( zaczyn) przyszłych wydarzeń. Nietrudno zgadnąć jakie mogą zaistnieć wydarzenia, jeśli myśli wielu ludzi wysłane z ziemi w kosmos odbiją się od magnetycznego tiulu chroniącego wszechświat i wrócą odbite i pomnożone do realizacji ich skutku.

Myśli i słowa masowej świadomości są nacechowane osądami, żalem, nienawiścią i narzekaniem. To bardzo niskie energie świadomości. Masowość jest utożsamieniem na poziomie przeżycia wszystkich form żywych organizmów.

W tłumie czujesz się lepiej, gdyż nie musisz sam decydować o swoim życiu. Jesteś niewolnikiem i nie dostrzegasz tego faktu. Czas tłumów i wstawiennictwa już przemija i musimy wreszcie jako ludzkość – dorosnąć! Trzeba wziąć odpowiedzialność za swoje czyny.

Do tej pory za nasze zdrowie odpowiadała służba zdrowia. Minister Zdrowia jest tak naprawdę Ministrem od chorób. Natomiast Minister Rolnictwa odpowiada za zdrowie wszelkiego życia. To on steruje wytwarzaniem żywności. Wprowadza nakazy i zakazy do produkcji rolnej. Od niego zależy czy będziemy zdrowi czy też chorzy coraz bardziej.

Zdrowa żywność ekologicznie czysta, będzie nas prowadzić do zdrowia. Natomiast ta, która do tej pory była produkowana przez wyspecjalizowane gospodarstwa rolne, prowadzi do chorób. Wszelka chemia jest ingerencją w naturalne procesy życia i zakłóca cały ciąg technologiczny łańcuchów pokarmowych.

Jeśli nie przebudzimy się i nie weźmiemy swojego zdrowia we własne ręce, to skończymy jako degeneraci.

Najpierw należy przejść totalny proces oczyszczania nie tylko ciała z toksyn ale i duszy z programów pokoleniowych. Wszystkie religie od wieków zajmują się procesem oczyszczania, który na tym etapie należy zakończyć. Było wystarczająco wiele czasu, aby każdy chętny mógł to zrobić. Nadszedł czas usamodzielnienia i wyjścia z tłumów.

To my mamy być odpowiedzialni za nasze własne zdrowie i naszą duszę. Nikt nie może nam dyktować, co mamy jeść i jak się modlić. To indywidualna sprawa każdego dorosłego człowieka i dorosłego narodu. Dzieci mogą być nieodpowiedzialne ale dorosły?

Ziemia przechodzi w IV wymiar kosmiczny i ludzkość będzie zmuszona poprzez strumienie podwyższonych energii kosmicznych, dostosować się do zachodzących zmian. Pozostający w tyle muszą odejść w inne miejsca, gdzie będą jeszcze niskie wibracje.

Ludziom odważnym i przebudzonym należy się godny sposób życia bez lęków, stresów i chorób. Być godnym, to znaczy poznawać siebie samego i decydować o swoim losie. Strach przed nowością i samotnością nie może mieć miejsca. Męstwo i siła Ducha dodadzą otuchy na drodze ku wolności.

Siły kosmiczne w postaci Anielskich Zastępów i Wniebowstąpionych Mistrzów, są gotowe aby nam pomóc, gdy poprosimy.

Oczyszczenie mas doprowadza nas do punktu, gdzie widzimy siebie samego w oddzieleniu od pomocników Boga i od naszego Stwórcy. Natomiast osiągniecie świadomości indywidualnej, powoduje zbliżenie Zastępów Anielskich do naszej istoty. Wszelka konieczna pomoc będzie nam dana. Nie ma się czego bać!

Kiedy zrozumiemy siebie samych, to zrozumiemy również prawa kosmosu. Zbliżymy się do Boga i poznamy Jego miłość. Wszystkie planety Systemu Słonecznego pomagają nam swymi strumieniami energii w drodze powrotnej do Jedności. Układ Słoneczny Drogi Mlecznej, przesyła transformujące strumienie energii kosmicznych, aby pomóc ludzkości się przebudzić i zrozumieć swoje położenie we Wszechświecie.

Wiek modlitwy i kontemplacji skończył się. Pora zacząć uczyć się, aby połączyć Religię i Naukę w jedną całość.
Religii odpowiada aktywność prawej półkuli mózgu. Natomiast lewa półkula jest naukowa i logiczna. Połączenie obu półkul tworzy całkowity mózg a nie połowiczny. Religia i Nauka nie mogą być oddzielone, gdyż stanowią jedną całość, podobnie jak mózg nie może istnieć w połowie.

Człowiek budzi się do nowego życia. Zaczyna sam dbać o czystość ciała, myśli i otoczenia. Prowadzi zdrowy styl życia, oparty na naturalnych produktach spożywczych bez chemii i zmian genetycznych. Oczyszcza swoje otoczenie i siebie samego z brudów przeszłości. Przestaje liczyć na pośredników. Jest panem samego siebie.

Inspiracja jest pierwszym znakiem obudzonych świadomości. To krok do przodu w drodze powrotnej do domu. Bądźmy czujni i nie dajmy się wmanewrować w stare oklepane schematy mentalne. Nowości są zawsze drogą naprzód. Szukajmy ich, gdyż poprowadzą nas we właściwym kierunku.
Licencja: Creative Commons
4 Ocena