Profil Użytkownika

Jak sprawić, by kuchnia była bezpieczna?

Rodzaj: Artykuł

Kiedyś kuchnia była swoistym centrum domu. To tutaj spotykała się cała rodzina, zasiadając jak najbliżej ciepłego pieca. Dziś straciła nieco na znaczeniu, ale nadal jest miejscem, gdzie codziennie spędzamy mnóstwo czasu: gotując, jedząc lub po prostu siedząc i rozmawiając. Pragniemy więc, by przebywanie w niej było bezpieczne. 

Czym jest dobra praca w zespole?

Rodzaj: Artykuł

Umiejętność pracy w zespole często jest flagowym przykładem zdolności umieszczanych w CV. Jednak kiedy na rozmowie kwalifikacyjnej padnie pytanie o rozwinięcie tego stwierdzenia, nie wiemy, co rekruter ma na myśli. Jak opisać umiejętność działania w zespole, by zwiększyć swoje szanse na otrzymanie oferty pracy?

Farba elewacyjna - jaką wybrać?

Rodzaj: Artykuł

Jak cię widzą, tak cię piszą - to powiedzenie odnosi się także do naszych domów. Ciekawy wygląd budynku przykuwa wzrok oraz inspiruje. Sposobem na wyróżniający się dom jest niespotykany kolor lub struktura farby elewacyjnej. Oto kilka wskazówek, jak dokonać wyboru odpowiedniej farby.

You doing it wrong, czyli złe style listu motywacyjnego

Rodzaj: Artykuł

List motywacyjny ma zachęcać pracodawcę do kontaktu z nami. Czasem tak bardzo zależy nam na zdobyciu pracy, że chwytamy się wszelkich możliwości, by nieco go ubarwić. Niestety, często efekt odbiega od naszych oczekiwań. Jakich stylów listu motywacyjnego lepiej unikać w kontakcie z rekruterem?

Profil

Gosia Topornicka

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
37
Kod partnerski:
/p:49783

Data urodzenia:
2001-02-27
Dołączył:
2015-02-04 07:01:23

Ostatnie logowanie:
25-08-2015