Profil Użytkownika

Jak dobrać bieliznę do białych ubrań?

Rodzaj: Artykuł

Sezon wiosna/lato to najlepszy czas dla miłośniczek białych ubrań. Białe sukienki, spodnie i białe zwiewne koszulki idealnie sprawdzają się w gorące i pełne słońca dni. 

Wady i zalety sitodruku

Rodzaj: Artykuł

Jedna z najbardziej popularnych metod nadruku, pozwalająca uzyskać trwałe,kolorowe nadruki na bluzach, koszulkach i innych materiałach. Sitodruk to metoda nadruku, która uwielbiają producenci ubrań.  Jak każdy proces technologiczny, posiada on wiele zalet, ale również kilka wad. Jeśli chcesz je poznać – przeczytaj artykuł.

5 cech dobrego przedsiębiorcy

Rodzaj: Artykuł

Własna firma może okazać się dobrym sposobem na rozwój kariery zawodowej. Dziś finanse nie stanowią poważnej bariery - środki na uruchomienie działalności można pozyskać z wielu źródeł. Najważniejszy jest pomysł, jego wdrożenie i dobre zarządzanie nowo powstałą firmą.

4 oznaki wskazujące, że nosisz źle dobraną bieliznę

Rodzaj: Artykuł

Bardzo często nie przyjmujemy do siebie tego, że rodzaj bielizny jaką nosimy jest nie odpowiednio dobrana dla naszego ciała.  Niekiedy nasze ciało wysyła do nas różnego rodzaju sygnały, że z naszym ciałem dzieje się coś nie tak. Zazwyczaj te oznaki są interpretowane odwrotnie i szukamy innej przyczyny niż zakładana.

Profil

Gaja Lisiecka

Autor
Artykułów:
19
Kod partnerski:
/p:34184

Data urodzenia:
1992-11-16
Dołączył:
2014-05-08 06:22:18

Ostatnie logowanie:
15-05-2019