Profil Użytkownika

Moja praca to

W czasie pracy zajmuję się serwisem internetowym www.fabrykadiet.pl, po pracy zajmuję się dziećmi, domem, kotem i chomikiem. A jak już wszystkich położę spać to znów zajmuję się serwisem www.fabrykadiet.pl, który ciągle jest wyzwaniem...to lubię...a teraz dołączył jeszcze drugi serwis www.dietydiety.pl ten jest bardziej lifestylowy.

Moje zainteresowania

zdrowe odżywianie, dieta, fitness, wellnes - jednym słowem ZDROWA JAKOŚĆ ŻYCIA Ponadto literatura szeroko pojęta od Sienkiewicza po Grishama Z racji rodziny interesują mnie dzieci i nie przestają zadziwiać;-) A tak ogólnie to poprostu jestem ciekawa świata, ludzi, życia...

Pokaż więcej
Kobiecość odnaleziona...

Kobiecość odnaleziona...

Po czasie zamykania nas w domu w celu pilnowania domowego ogniska rzuciłyśmy się na szczyty władzy i kariery gubiąc po drodze to, co w nas najpiękniejsze-KOBIECOŚĆ... W poniższym tekście próbuję odnaleźć korzenie naszej kobiecości, jej inicjację i rytuały przejść takiej jak miesiączka i poród. Piszę to, po to by łatwiej było nam powracać do naszej natury.

Przyjaźń między kobietą a mężczyzną...to możliwe?

Przyjaźń między kobietą a mężczyzną...to możliwe?

Tytuł tego tekstu jest nieco podchwytliwy, bo tak naprawdę moim celem nie jest dywagacja na temat możliwości czy wyższości przyjaźni nad innymi relacjami damsko-męskimi. Choć w rzeczy samej dygresyjnie będę o to zahaczać. W tekście chcę sie podielić refleksjami nad jedną z książek Cecelii Ahern, młodziutkiej, jednak niesamowicie utalentowanej irlandzkiej pisarki.

Aby mieć szczupłe dzieci...

Aby mieć szczupłe dzieci...

Która matka nie chciałaby by jej mały szkrab wyrósł na zgrabną kobietę czy przystojnego mężczyznę... Marzeniom trzeba pomagać, więc jeśli chcesz by Twoje dziecko było zdrową, szczupłą osobą zadbaj o jego nawyki żywieniowe od najmłodszych lat. W artykule znajdziesz podstawowe zasady jak tego dokonać.

Profil

Monika Rola

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
8
Kod partnerski:
/p:3338

Data urodzenia:
1976-02-25
Dołączył:
2007-07-26 14:00:56
Województwo:
Mazowieckie

Ostatnie logowanie:
29-12-2009