Profil Użytkownika

Kilka słów o mnie

Firma Level Up to dwoje bardzo młodych, kreatywnych i doświadczonych w sprzedaży ludzi. Przez lata pracując i osiągając sukcesy w sprzedaży - postanowiliśmy nauczyć tego innych ludzi. Największy nacisk kładziemy jednak na rozwój osobisty - nie na samą sprzedaż. Dlatego, że jeśli człowiek nauczy się żyć w pełnej zgodzie ze sobą, zbuduje przyjacielską relację z samym sobą najpierw. Później będzie miał bardzo łatwo nawiązać takie relacje z innymi.

Moja praca to

Nasza firma zajmuje się organizacją i prowadzeniem szkoleń z zakresu: - motywacji - budowania relacji - wywierania wpływu - budowania pewności siebie - rozwoju osobistego - technik sprzedaży

Moje zainteresowania

- Psychologia rozwoju - Motywacja - Siłownia - NLP - Hipnoza - Marketing

Po Artelis spodziewam się…

Artelis to portal, na którym pragniemy podzielić się naszą wiedzą... absolutnie za darmo. Naszym zadaniem jest również pozyskać tutaj subskrybentów na nasz fanpage, na którym oprócz artykułów zamieszczamy również darmowe video, które inspirują do działania.

Lubię gdy...

Uwielbiamy stać na scenie. Kiedy w naszą stronę skierowane są dziesiątki par oczu - jesteśmy w swoim środowisku naturalnym. Ogromną radość daje nam to, że jesteśmy w stanie samymi słowami zmieniać życie ludzi. Ogromną satysfakcję przynosi patrzenie, jak inni dzięki naszym szkoleniom zmieniają się na naszych oczach.

W ludziach cenię...

Chęć zmiany! Odwagę do tego, by zmieniać swoje życie. Poza tym bardzo cenimy: - posiadanie moralnych zasad - otwartość na współpracę - poczucie humoru

Pokaż więcej
Stara sprzedaż z nowej perspektywy

Stara sprzedaż z nowej perspektywy

Sprzedaż produktu czy usługi to transakcja obustronna, dlatego zarówno kupujący jak i sprzedający, po zakończeniu tego procesu powinni być zadowoleni. Czy takie zjawisko ma miejsce na co dzień? Jak sprawić, aby miało? Janie niesie to za sobą korzyści? Jak dzięki zmianie podejścia podnieść swoje wyniki? O tym wszystkim w artykule poniżej.

Zarabianie przez internet

Zarabianie przez internet

Widziałeś już zapewne dziesiątki sposobów zarabianie pieniędzy przez internet. Jeśli próbowałeś chociaż kilku, to wiesz, że nie działają. Ale czy warto się poddać? Czy naprawdę nie istnieje żaden sposób na legalne zarobienie pieniędzy przez internet? Przeczytaj 10 kroków, przez które powinieneś przejść, aby zarobić realne pieniądze on-line.

Wymarzona praca. Jak ją zdobyć?

Wymarzona praca. Jak ją zdobyć?

Jeżeli szukasz pracy, koniecznie przeczytaj kilka wskazówek dotyczących pisania CV i zachowania na rozmowie kwalifikacyjnej. Artykuł napisany został przez przedsiębiorcę dlatego czytając go, będziesz miał szansę na chwilę "usiąść po drugiej stronie biurka". Czego tak naprawdę oczekujemy od potencjalnych pracowników? Zapraszamy do lektury.

Profil

Level Up

Autor
Napisz wiadomość

Firma Level Up to dwoje bardzo młodych, kreatywnych i doświadczonych w sprzedaży ludzi. Przez lata pracując i osiągając sukcesy w sprzedaży - postanowiliśmy nauczyć tego innych ludzi. Największy nacisk kładziemy jednak na rozwój osobisty - nie na samą sprzedaż. Dlatego, że jeśli człowiek nauczy się ...

Artykułów:
16
Kod partnerski:
/p:31126

Data urodzenia:
1990-09-13
Dołączył:
2013-09-20 14:29:08
Miasto:
Trzebinia
Województwo:
Małopolskie

Ostatnie logowanie:
06-04-2016