Profil Użytkownika

Ciekawostki zakupowe

Rodzaj: Artykuł

Do zakupów zdążyliśmy przywyknąć już w tak dużym stopniu, iż nie zauważamy wielu interesujących rzeczy z nimi związanych. Czy wiesz, kto opracował pierwszą kasę fiskalną, kiedy zaczęliśmy płacić kartami płatniczymi lub gdzie powstał pierwszy dom handlowy? Jeżeli nie, to dowiesz się tego poniżej.

Kilka uwag na temat zakupów internetowych

Rodzaj: Artykuł

Dynamiczny rozwój sieci Internet w latach 90. ubiegłego stulecia spowodował przeniesienie znacznej części handlu do świata wirtualnego. O korzyściach tego typu zakupów napisano już wiele. Jednak bardzo rzadko skupiamy się na zagrożeniach, które niesie ze sobą handel elektroniczny.

Prawdziwe początki współczesnych technologii

Rodzaj: Artykuł

Większość z nas zakłada, że prawdziwy wysyp nowych technologii miał miejsce pod koniec XX wieku. Można się z tym zgodzić, gdyby nie jeden istotny fakt. Otóż idee wielu współcześnie wykorzystywanych urządzeń, chociażby tych należących do RTV oraz sprzętu komputerowego, powstawały zdecydowanie wcześniej.  

Transfer technologii wojskowych na rynek cywilny

Rodzaj: Artykuł

Wojna niesie ze sobą wiele przemocy oraz zniszczeń i przez zdecydowaną większość ludzi postrzegana jest jako zjawisko wielce negatywne. Jednak jeżeli już chcemy doszukiwać się tutaj jakichkolwiek pozytywów, to powinniśmy wspomnieć o technologiach wojskowych, które przeniknęły do świata cywilów.  

Profil

Krystian Wójcik

Autor
Studiuję ;-)
Artykułów:
19
Kod partnerski:
/p:15709

Data urodzenia:
1986-07-12
Dołączył:
2010-08-13 12:52:37

Ostatnie logowanie:
17-02-2020