Profil Użytkownika

Bez samochodu

Rodzaj: Artykuł

Bez samochodu większość z nas nie wyobraża sobie życia. I... nikogo to nie dziwi. Uwielbiamy ich praktyczność i wygodę, dzięki którym to, nie musimy marznąć na dworcach i przystankach komunikacji miejskiej czy - podmiejskiej.

Książka, a co to takiego?

Rodzaj: Artykuł

O tym, że czytanie kształci, rozwija i uczy - wiemy wszyscy, a przynajmniej tak nam się wydaje, i tak twierdzimy. Jednak, kiedy przyjrzymy sie wynikom ankiety, którą nie tak dawno temu, przeprowadzili nasi rodzimi specjaliści, przekonamy się, iż z książkami i czytaniem, to my nic wspólnego nie mamy. I to dosłownie - NIC.

Młodzi i bez dachu nad głową

Rodzaj: Artykuł

Młode pary - zamężne czy nie, lekkiego życia nie mają, przynajmniej w dzisiejszych czasach, kiedy liczy się kariera i pieniądze. Walczymy o każdą złotówkę, a koniec końcem i tak się okazuje, że na nic nas nie stać, a zwłaszcza na własne mieszkanie.

Studia to dopiero początek...

Rodzaj: Artykuł

Dla większości z nas, a przynajmniej dla tych, którzy ze studiowaniem mieli, lub nadal mają coś wspólnego, studia są najpiękniejszym okresem w życiu. To wtedy właśnie zawieramy nowe przyjaźnie, które trwają potem latami, bawimy się do białego rana, a także... przeżywamy swoje pierwsze poważne wzloty i upadki.

Na diecie

Rodzaj: Artykuł

Każdy z nas chce być pięknym i szczupłym. Nie każdy jednak wie, jak ten swój upragniony cel osiągnąć. Dla jednych będzie to prostsze, dla innych trudniejsze, ale w każdym przypadku - możliwe.

Profil

seth painkick

Autor
Napisz wiadomość
Artykułów:
19
Kod partnerski:
/p:14731

Data urodzenia:
1996-04-27
Dołączył:
2010-04-27 13:18:04

Ostatnie logowanie:
11-01-2012