Profil Użytkownika

Jak korzystnie wziąć kredyt

Rodzaj: Artykuł

Kredyt to często jedyne rozwiązanie dające możliwośc założenia własnego biznesu, zakupu mieszkania czy też sfinansowanie nagłych i niespodziewanych potrzeb lub zobowiązań. Jednak wzięcie korzystnego kredytu to nie taka prosta sprawa.

Rafał Ziemkiewicz i 8% Polaków

Rodzaj: Artykuł

Rafał Ziemkiewicz to kontrowersyjny dziennikarz, wypowiadający często niezgodne z rzeczywistością rzeczy, argumentując je absurdami. Przedstawię kilka z poglądów tego dziennikarza i autora książek.

Wojny w moim życiu

Rodzaj: Artykuł

Wojen bliskich lub dalekich, które tak czy inaczej mnie dotyczyły było sporo, ale jedna przynajmniej się nie odbyła, pomimo iż sam sterczałem w tłumie o nią wołającym pewnego upalnego wieczoru latem 1938 roku przed gmachem ministerstwa obrony na placu Piłsudzkiego w Warszawie.

Haczyki kont bankowych

Rodzaj: Artykuł

Każdy z nas będzie musiał założyć konto bankowe, bo w dzisiejszych czasach bez tego ani rusz, szczególnie jeżeli chodzi o osoby zaczynające dorosłe życie, pracę czy nawet studia.

Postęp gier video

Rodzaj: Artykuł

Patrząc na dzisiejszą technikę i technologie, aż trudno się nadziwić, że jeszcze 20 lat temu nie było telefonów komórkowych, Internetu, a komputer większość widziała tylko na filmach.

Profil

Krzysztof Borowik

Autor
Artykułów:
23
Kod partnerski:
/p:13809

Data urodzenia:
1986-01-01
Dołączył:
2010-01-14 13:58:58
Miasto:
Sokółka

Ostatnie logowanie:
23-05-2019