Profil Użytkownika

Praca

Gram w piłkę ręczną

Pokaż więcej

Zwiedzaj świat z maluchem

Rodzaj: Artykuł

Po latach pracy postanowili zaplanować długą podróż życia – aby oderwać się od codzienności, odkryć inny świat, zrealizować marzenia. Wiadomo, że taka decyzja wiązała się z rzuceniem wszystkiego i postawieniem dotychczasowego życia do góry nogami.

Kajakarze kontra wędkarze?

Rodzaj: Artykuł

Kończy się letni sezon spływów kajakowych i nad rzeki pomału wraca spokój. Jeszcze można spotkać trenujących zawodników i bardziej wytrwałych turystów, ale w miarę narastania jesiennych chłodów i oni znikną.

Polska: jajecznica i schabowy królują w Warsie

Rodzaj: Artykuł

Co jemy podróżując koleją? - docieka "Życie Warszawy". Spółka Wars SA podeszła do sprawy kulinarnych gustów podróżnych profesjonalnie: badania zleciła pracowni badania opinii publicznej GfK Polonia. Wyniki pokazały jednoznacznie: podróżny to tradycjonalista. Na śniadanie jada jajecznicę, na obiad - schabowego.

Usterka podczas wyprawy

Rodzaj: Artykuł

Przed wyruszeniem w trasę warto poćwiczyć podstawowe naprawy roweru. W przeciwnym razie narzędzia znajdujące się w plecaku okażą się bezużyteczne. Czasem zdarzają się sytuacje beznadziejne i ekstremalne, z którymi trzeba sobie poradzić w górach zanim nadejdzie zmrok.

Profil

wojciu

Autor
Napisz wiadomość
Gram w piłkę ręczną
Artykułów:
8
Kod partnerski:
/p:12918

Data urodzenia:
1987-07-12
Dołączył:
2009-09-11 20:17:42
Miasto:
Mielec
Województwo:
Podkarpackie

Ostatnie logowanie:
19-09-2009