Pomimo intensywnego rozwoju marketingu internetowego, klasyczne i sprawdzone nośniki reklamowe nie tracą na znaczeniu. Wiele firm docenia je na równi z działaniami online i chętnie po nie sięga w swojej codziennej działalności. 

Data dodania: 2023-08-23

Wyświetleń: 91

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Roll up reklamowy. Poznaj go bliżej i doceń jego zalety!

Jednym z nośników reklamowych, z których szczególnie chętnie korzystają polskie firmy, jest roll up dwustronny – praktyczne, funkcjonalne i bardzo skuteczne narzędzie promocji swoich usług, które ma szansę świetnie sprawdzić się w wielu sytuacjach. Sprawdźmy, jakie zalety posiada to rozwiązanie i dlaczego warto sięgnąć właśnie po nie!

Czym jest roll up dwustronny?

Roll up to jeden z klasycznych nośników reklamowych, świetnie znany wszystkim przedsiębiorcom. Składa się z dwóch elementów – kasetki z wysięgnikiem i stojakiem oraz plakatu reklamowego, który jest rozwijany. Roll upy są dostępne zarówno w klasycznym, jednostronnym wydaniu, gdzie nadruk znajduje się tylko z jednej strony plakatu, jak i w bardziej funkcjonalnej wersji dwustronnej. Ich kluczową zaletą jest przede wszystkim mobilność, dzięki której roll upy można wygodnie przenosić z miejsca na miejsce, a także przewozić w bagażniku auta. To lekki, poręczny i bardzo funkcjonalny nośnik reklamowy, który posiada szeroki zakres zastosowań.

Roll up dwustronny jest jednym z najchętniej wybieranych przez przedsiębiorców nośników reklamowych na różnego rodzaju eventy plenerowe. Świetnie sprawdza się np. na targach, koncertach, piknikach i wielu innych imprezach odbywających się na świeżym powietrzu. Jego lekka i poręczna konstrukcja pozwala na jego szybkie ustawienie w miejscu docelowym, a także sprawną zmianę jego położenia w czasie trwania imprezy.

Roll up dwustronny nadaje się do użytkowania także wewnątrz pomieszczeń. Może być stałym elementem ekspozycji w firmie, można go zabierać ze sobą na targi, konferencje, spotkania biznesowe i wszystkie inne wydarzenia odbywające się poza siedzibą firmy. Na czas transportu wystarczy zwinąć plakat do kasetki i włożyć go do bagażnika. Złożony roll up dwustronny zajmuje niewiele miejsca, a prosty mechanizm składania i rozkładania sprawia, że z jego obsługą poradzi sobie każdy, nawet najmniej doświadczony pracownik.

Dlaczego warto zainwestować w roll upy dwustronne?

Roll upy dwustronne cieszą się zdecydowanie największą popularnością spośród wszystkich dostępnych w sprzedaży nośników reklamowych z tej kategorii. Ich kluczową zaletą jest przekaz reklamowy widoczny z obu stron plakatu. W efekcie, taki roll up może zostać ustawiony w bardziej widocznym miejscu, a nie tylko pod ścianą, przez co znajdujący się na nim przekaz ma szansę dotrzeć do większego grona odbiorców.

Roll up dwustronny jest więc zdecydowanie bardziej praktycznym i wartym zainteresowania rozwiązaniem, które ma szansę sprawdzić się zarówno jako reklama umieszczona wewnątrz pomieszczeń, jak i jako nośnik reklamowy eksponowany poza siedzibą firmy. Można go z powodzeniem wykorzystać np. w czasie konferencji, prezentacji, targów, szkoleń branżowych i wielu innych eventów i spotkań, podczas których firma pragnie lepiej zaznaczyć swoją obecność oraz zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu gości.  

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena