Akcesoria sklepowe z pleksi to między innymi stojaki, półki i podstawki. Są niedrogie, wytrzymałe i lekkie. Nie tłuką się, więc są bezpieczne dla Klientów. Przydają się do sklepów różnych branż: spożywczych, odzieżowych, obuwniczych. Chętnie korzystają z nich też restauracje i hotele.

Data dodania: 2023-06-29

Wyświetleń: 101

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Stojak z plexi do prezentowania materiałów reklamowych

Na rynku dostępne są różnego rodzaju stojaki plexi. Jednym z nich są obrotowe stojaki na ulotki.

Wymiary stojaków odpowiadają popularnym rozmiarom broszur. Jak na przykład stojaki informacyjne w rozmiarze A4 czy też A5. Dzięki podstawce możemy umieścić je na ladzie, półkach lub stolikach. Natomiast stojaki na ulotki możemy zawiesić na panelu sklepowym.

Stojaki z pleksi mają wiele zastosowań. W przezroczystej ramce możemy umieścić na przykład cennik produktów lub usług. W sklepach będą też pomocne do umieszczenia materiałów reklamowych marki. Natomiast w restauracjach – do prezentowania menu. Sprawdzą się też w recepcji biura i hotelu. Dzięki nim zaprezentujemy najważniejsze informacje dla odwiedzających.

Kolejnym rodzajem akcesoriów z plexi są stojaki na wizytówki. To stojaczki podwójne, w kształcie koperty czy też lekko pochylone.

Z pleksi wykonane są również podstawki wydawcze. Zwłaszcza że na przezroczystej bilownicy dobrze widać nominały. Są także wersje, gdzie wewnątrz podstawki można umieścić etykietę. Na przykład z logo sklepu czy informacją o promocji produktu.

Ekspozytor z pleksi – dla wyróżnienia produktu

Przezroczyste stojaki i półki z plexi służą do prezentacji produktów. Dzięki nim zaprezentujemy obuwie, portfele czy akcesoria.

Na rynku są też specjalistyczne stojaki przeznaczone na akcesoria i dodatki. Biżuterię, zegarki, okulary. Ich kształt jest dostosowany do formy prezentowanych artykułów. Są też dostępne w zestawach. Jak na przykład kilka stojaków prostokątnych w różnych wymiarach. W ten sposób zaprezentujemy również mniejsze produkty, takie jak drobne akcesoria.
 
Stojaki z pewnością pozwalają podkreślić atuty produktów. Zapewniają lepszą widoczność artykułów na sklepowych półkach. Dostępne są w różnych kształtach, ustawione prosto lub pochyle. Są przezroczyste, więc za ich pomocą skierujemy uwagę Klientów na produkty.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena