Eleganckie bluzki damskie powinny się znaleźć w garderobie każdej kobiety. Można z nich stworzyć naprawdę szykowną stylizację. Wcale przy tym nie musi być ona nudna. Z czym można je łączyć, aby prezentować się modnie i stylowo? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu.

Data dodania: 2023-04-27

Wyświetleń: 114

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Z czym można łączyć eleganckie bluzki damskie, aby prezentować się stylowo?

Eleganckie bluzki damskie - zawsze w modzie

Elegancka bluzka damska to strój idealny nie tylko do biura. Do wyboru są modele mniej i bardziej kolorowe, bardzo formalne i nieco mniej eleganckie. Każda kobieta z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Zazwyczaj eleganckie bluzki damskie łączy się z ołówkowymi spódnicami lub cygaretkami, ale nie jest to jedyne rozwiązanie. 

Wcale nie trzeba decydować się na klasyczną koszulę z kołnierzykiem i mankietami. Ciekawą propozycją są eleganckie bluzki wkładane przez głowę, które świetnie prezentują się na różnych kobiecych sylwetkach. Zakładając dodatkowo dopasowane spodnie i buty na obcasie, można optycznie się wysmuklić. 

Kolorowe bluzki damskie także mogą być eleganckie

Eleganckie bluzki damskie wielu osobom kojarzą się tylko z bielą, ewentualnie czernią. Tymczasem wybór w tym zakresie na rynku jest o wiele szerszy. Od wielu lat z mody nie wychodzą np. printy kwiatowe. Są one niezwykle kobiece. Przy ich pomocy stworzyć można bardzo ciekawe i stylowe stylizacje.

Wizytowe bluzki z motywem kwiatowym można łączyć ze spódnicami lub spodniami. Trzeba jednak pamiętać, aby góra i dół współgrały ze sobą kolorystycznie. Takie bluzki sprawdzają się dobrze nie tylko w letnie dni. Jesienią czy zimą zestawiać je można z marynarkami i żakietami. Niektóre panie decydują się nawet na długie kardigany czy eleganckie swetry. Bardzo ciekawie prezentują się np. kontrastowe zestawienia faktur. 

Eleganckie bluzki damskie a dress code

Jakie eleganckie bluzki damskie sprawdzą się w pracy? W tym przypadku trzeba się kierować dress code’em wymaganym w danej firmie. Oczywiście zawsze ceni się klasykę. Lepiej więc zrezygnować z głębokich dekoltów, błyszczących aplikacji i półprzezroczystych materiałów. Bluzkę zestawić można z cygaretkami, żakietem czy półbutami. Dobrym wyborem jest też zawsze ołówkowa spódnica i szpilki. 

Jeśli bluzka jest sama w sobie dość efektowna wizualnie, reszta stroju powinna być raczej stonowana. Nie należy przesadzać z printami, falbankami i wiązaniami. Co ciekawe, nawet klasyczną koszulę damską założyć można też np. na wyjście ze znajomymi na miasto lub na dyskotekę. Sekret tkwi bowiem w dodatkach. Licencja: Creative Commons
0 Ocena