Każda kobieta ma swoje ulubione kamienie - diamenty, szafiry, opale, ametysty itd. Warto też pamiętać o bursztynach, które wielu osobom kojarzą się z wakacyjnymi wyjazdami nad polskie morze. Kolczyki z bursztynem od lat nie tracą na popularności. Zresztą niektórzy temu kamieniowi przypisują wręcz magiczne właściwości. 

Data dodania: 2023-04-03

Wyświetleń: 121

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Jak nosić kolczyki z bursztynem? Do jakich stylizacji pasują?

Ponadczasowa i piękna biżuteria z bursztynem

Trendy zmieniają się w zasadzie co sezon. Jednak są pewne dodatki, które można z powodzeniem nazwać ponadczasowymi. Przykładem są naszyjniki czy kolczyki z bursztynem. Kamień ten ceniony był już w starożytności. Także i dzisiaj nieustannie święci tryumfy. 

Bursztyn to skamieniała żywica prehistorycznych drzew, co jest niezwykle fascynujące. Wielu osobom bursztyn kojarzy się z wakacyjnymi wyjazdami. Trudno się temu dziwić, bo wyławiany jest z morza. Biżuteria z bursztynem może być doskonałym uzupełnieniem niejednej stylizacji. 

Jak nosić na co dzień kolczyki z bursztynem?

Bursztyn to kamień, który ma wiele odsłon. Bywa żółty, mleczny, miodowy, pomarańczowy czy lekko brązowy. Czasem spotkać się można nawet z zielonymi bursztynami. Świetnie prezentują się połączone zarówno ze srebrem, jak i złotem. Prawdziwym hitem są od wielu lat kolczyki z bursztynem. Wiele ciekawych modeli znaleźć można w szerokiej ofercie sklepu internetowego https://sklep.amber-ring.pl/kolczyki-z-bursztynem.

Biżuteria z bursztynem to doskonałe uzupełnienie wielu stylizacji. Pasuje do stylistyki boho, etno, hippie. Bursztynowe kolczyki zestawić więc można z kwiatowymi sukienkami, ubraniami oversize czy naturalnymi tkaninami. Kamień ten świetnie uzupełnia kreacje utrzymane w neutralnych odcieniach ziemi. 

Kolczyki z bursztynem wcale nie są nudne. Mogą być krótkie, długie czy okrągłe. Bywają skromne i bogato zdobione. Często bursztyn połączony jest nie tylko ze srebrem czy złotem, ale i innymi kamieniami. Jedno jest pewne - na pewno każda kobieta znajdzie idealne dla siebie kolczyki z bursztynem. 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena