Jesteś studentem krakowskiej uczelni i szukasz zakwaterowania w tym mieście? Możliwości masz wiele. 

Data dodania: 2023-04-01

Wyświetleń: 76

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Co zapewnia prywatny akademik w Krakowie?

Od państwowych akademików, przez prywatne kwatery, pokoje i mieszkania na wynajem, aż po nowoczesne mieszkanie studenckie w Krakowie w naszym wyjątkowym akademiku. Mowa oczywiście o LivinnX Poland, czyli jedynym prywatnym akademiku w Krakowie, który oferuje nieporównywalnie wyższy standard niż w pozostałych uczelnianych obiektach. Jeśli nie miałeś okazji jeszcze nas lepiej poznać, możesz to zrobić w tym artykule!

Czym jest LivinnX Poland?

Jest to nowoczesny obiekt, popularnie zwany akademikiem, przeznaczony dla osób mających status studenta. Studiujesz w Krakowie? Szukasz wygodnego i bezpiecznego miejsca do zamieszkania, oferującego niezbędne udogodnienia? Zapomnij o klasycznych akademikach i przenieś się na zupełnie nowy, wyższy poziom. Nasz obiekt to coś więcej niż tylko akademik z pokojami dla studentów. To przede wszystkim zgrana społeczność, mająca do swojej dyspozycji w pełni wyposażony obiekt z wieloma częściami wspólnymi o różnym przeznaczeniu. Pomijając wysokie standardy wyposażenia pokoi, warto nieco więcej wspomnieć o owych przestrzeniach wspólnych.

Całodobowa siłownia

Sport i dbanie o kondycję jest ważnym elementem życia każdego człowieka, studenta także. Mieszkając w naszym akademiku, nie musisz korzystać z zewnętrznych klubów. W cenie wynajmu masz dostęp do całodobowej, bogato wyposażonej siłowni. Możesz z niej korzystać przed zajęciami, wieczorem lub środkiem nocy. Pomieszczenie jest specjalnie izolowane akustycznie, aby hałasy nie przeszkadzały pozostałym mieszkańcom obiektu.

Sauna i jacuzzi

Nic tak dobrze nie poprawia humoru i nie wpływa korzystnie na skórę jak sesja w saunie. Jeśli chcesz dać swoim mięśniom kojący relaks, koniecznie udaj się do naszej sauny, z których również skorzystasz bez dodatkowych opłat ponad te, które są ujęte w czynszu. Musisz również wiedzieć o tym, że nasza sauna tworzy zgrany duet z jacuzzi, które jest dostępne na dachu budynku, na specjalnie zaprojektowanym i wykonanym tarasie. Stanowi ono świetne miejsce do wypoczynku i jest dostępny zarówno latem, jak i zimą.

Ścianka wspinaczkowa

Takiej atrakcji w akademiku spodziewa się niewiele osób. Jest ona dużym zaskoczeniem dla każdego, kto nas odwiedza. Chodzi oczywiście o pełnowymiarową ściankę wspinaczkową. Od teraz, aby ćwiczyć swoją kondycję i sięgać coraz wyżej, nie musisz jechać na ścianki w Krakowie. Masz ją tuż po wyjściu ze swojego pokoju.

Zjeżdżalnia

Czy wiesz, że w akademiku LivinX dostępna jest również zjeżdżalnia dla dorosłych? To zamknięta rura, którą w kilkanaście sekund możesz pokonać dużą różnicę poziomów. Jeśli do tej pory ze zjeżdżalni korzystałeś na basenach, to nasz akademik będzie kolejnym miejsce, w którym doświadczysz tej frajdy.

Strefa nauki

Miejscem bardzo ważnym dla wszystkich studentów jest nasz strefa nauki i rozrywki, specjalnie przystosowana do pracy umysłowej, twórczej, a także zabawy.  Bogate wyposażenie, ustronne miejsca do pracy w skupieniu, a przede wszystkim świetny zasięg szybkiego internetu. To tylko jedne z wielu rzeczy, które tutaj na ciebie czekają.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena