Jak ograniczyć zużycie paliwa i jednocześnie mieć pewność, że wywrotka do 3 5 tony spełni wymagania Twojej firmy? Ogromny komfort pracy i dopasowanie kabiny oraz podwozia do oczekiwań to najbardziej poszukiwane zalety wywrotek do 3,5 tony. Które modele spełniają te standardy?

Data dodania: 2023-03-24

Wyświetleń: 107

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Wywrotki do 3,5 tony - jakie gwarantują możliwości przy pracy?

Dopasowanie do prowadzonej przez Ciebie działalności

Wywrotka do 3 5 tony Iveco Daily dopasowana będzie perfekcyjnie do prowadzonej przez Ciebie działalności. Wywrotki Iveco mogą mieć różne zabudowy, długości, rozstawy osi i DMC. Dostosować można także kabiny pasażerskie - od pojedycznych, przez czterodrzwiowe kabiny dla załogi aż po podwozie bez kabiny dla prac w gospodarstwach. Pod podwoziem mogą się znaleźć koła pojedyncze lub bliźniacze. Samo podwozie łatwo zabudować dzięki ramie o przekroju C. Jej wykonanie ze stali o ponadstandardowej wytrzymałości uznawane jest za najmocniejsze w swojej klasie.

Lepsze wyniki finansowe i troska o środowisko

Wywrotka Iveco Daily z najnowszej serii została stworzona tak, by spełniać wyśrubowane żądania ze strony klientów i działaczy ochrony środowiska. Priorytetem stało się ograniczenie emisji dwutlenku węgla i zmniejszenie zużycia paliwa. Jeśli decydujesz się na markę Iveco wywrotka z nowej linii produkcyjnej zmniejszy spalanie paliwa o 10% w porównaniu do poprzednich wersji. Zwiększona została za to wydajność pojazdu, a przy tym nie musisz już martwić się przeglądem - Iveco Daily doprowadziło do redukcji jego kosztów o jedną dziesiątą.

Dwa różne silniki do wyboru klienta

Jeśli zdecydujesz się na pojazd Iveco Daily wywrotka może zostać wyposażona w silnik w jednej z dwóch wersji. Samochód zyska w ten sposób gwarancję najwyższej wydajności. W ofercie dostępny jest silnik F1A o pojemności 2,3 litra posiadający homologację. Jego moc znamionowa wynosi od 116 do 156 KM. Drugim silnikiem jest trzylitrowy napęd F1C o 3 różnych wersjach mocy. Wybierz dopasowany do swoich potrzeb model o mocy od od 160 KM (350 Nm z przekładnią manualną) do 210 KM. W tym silniku możliwe jest także zamontowanie alternatywnej wersji na sprężony gaz ziemny.

Kabina, która ułatwi pracę

W wywrotce Iveco Daily możliwe są do zamontowania różne wersje kabin. Jeśli wystarczy Ci miejsce dla trzyosobowej załogi, wybierz kabinę pasażerską z jednym rzędem siedzeń na kołach pojedynczych lub bliźniaczych. Tą pierwszą wersję charakteryzuje ogromna wytrzymałość oraz wygoda, które łączą się z elastycznością w doborze zabudowy. Kabinę na bliźniaczych kołach cechuje nadzwyczajna solidność i zdolność poradzenia sobie w każdym terenie.

Wersja załogowa kabiny pomieści z kolei bez problemu 7 osób (kierowca + 6 pasażerów). Co więcej, w takiej brygadówce podróżuje się komfortowo. Dlatego warto zapamiętać Uni-Truck - u nas znajdziesz wywrotki ciężarowe, wywrotki średnie do 3 5 tony oraz całkiem małe wywrotki do 2 2 tony z dopasowaną kabiną.

Ładowność i wymiary przyczep

Kubatura wywrotki Iveco Daily wynosi od 15 m3 do 36 m3. Maksymalne długości zabudowy wynoszą od 2510 mm do 6190 mm, z rozstawem osi od 3000 do 5100 mm. Kiper działający w trzy strony oraz tworzone praktycznie na życzenie wymiary skrzyni pomogą Ci znaleźć perfekcyjną wywrotkę do swojego biznesu. Dodatkowe funkcje, takie jak klimatyzacja czy adaptacyjny tempomat są wliczone już w standard dostarczanego auta. Wywrotka firmy Iveco do 3,5 tony to gwarancja bezawaryjnej pracy przez lata, a zaawansowane systemy wspierające kierowcę zmniejszają prawdopodobieństwo wypadku. Każdy silnik 2,3 l w Iveco Daily wyposażony jest także w tryb Eco i POWER, zmniejszający zużycie paliwa. Wszystko to składa się na niezawodność wywrotek Iveco Daily.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena