Szukasz spokojnego miejsca na Mazurach, gdzie możesz zabrać rodzinę? Z dala od zatłoczonych kurortów, ale żeby było ciekawie i ładnie? Mamy dla Ciebie świetną propozycję. Przeczytaj i dowiedz się, dokąd pojechać z dziećmi, aby pokochały mazurskie krajobrazy.

Data dodania: 2023-03-22

Wyświetleń: 88

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Pokaż dzieciom piękno Mazur

Jeziora, moreny i pachnące lasy. Poznaj okolice Ełku

Zastanawiasz się, gdzie zabrać dzieci na wakacje? Mazury mają wiele ciekawych miejsc, odpowiednich na rodzinne wczasy. Przy czym warto pamiętać, że ten region, to nie tylko takie popularne miejscowości wypoczynkowe, jak Mikołajki, Ryn czy Giżycko. To również mniej znane, ale równie urokliwe mazurskie miasteczka i wioski, malowniczo położone na wybrzeżach jezior i na rozdzielających je mierzejach. Jest tu o wiele spokojniej, ale równie ciekawie, a oferta atrakcji spodoba się wszystkim turystom, także tym najmłodszym. Z pewnością warto polecić okolice Ełku i miejscowości Stare Juchy. Przepiękne jeziora Jędzelewo, Rekąty, Garbas, Łaśmiady i Ułówki na pewno zachwycą Twoją rodzinę. Jest tu dobra baza noclegowa, a obiektem wyróżniającym się jest Siedlisko Morena nad jeziorem Ułówki we wsi Jeziorowskie.

Czym wyróżnia się Siedlisko Morena?

To rodzinny kompleks wypoczynkowy z ofertą dostosowaną do potrzeb rodzin z dziećmi w różnym wieku. Wyróżnia go malownicze położenie na półwyspie polodowcowym, pomiędzy pachnącymi lasami. Tuż obok znajduje się głęboko wcięta zatoka i pomosty cumownicze dla łódek i małych jachtów. Chcesz wiedzieć, jak Twoje pociechy będą spędzać czas w Siedlisku Morena? Oferta skierowana do dzieci obejmuje m.in.:

  • urokliwe zejście nad wybrzeże jeziora, na kąpielisko i plażę;
  • mnóstwo miejsca na szaloną zabawę, w tym plac zabaw, sąsiadujący z kącikiem wypoczynku dla rodziców i sala zabaw wewnątrz pensjonatu;
  • boisko do siatkówki i badmintona;
  • korty tenisowe;
  • basen zewnętrzny i wewnętrzny;
  • specjalne menu dla dzieci w restauracji;
  • wypożyczalnia gier planszowych.

Ośrodek wypoczynkowy Siedlisko Morena oferuje rodzicom małych dzieci szereg udogodnień, taki jak m.in. wanienki do kąpieli, nocniki, elektryczne nianie, podgrzewacze do butelek, łóżeczka turystyczne i wiele innych.

Siedlisko Morena ma swoją wypożyczalnię sprzętu do uprawiania sportów wodnych oraz streę Spa&Wellness. Są tu również animatorzy, którzy zaopiekują się Twoimi dziećmi, gdy zechcesz spokojnie odpocząć nad wodą czy skorzystać z sauny. Zaplanuj rodzinne wczasy w Siedlisku Morena nad jeziorem Ułówki. Obsługa zadba o to, abyście wszyscy wrócili do domu zadowoleni i wypoczęci.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena