Niewiele jest miejsc, które w niedużej odległości od najważniejszych miast dawałyby możliwość wypoczynku na łonie przyrody. Jedną z tych nielicznych pereł jest Wolina Wkry płynącej przez Mazowsze. Logistycznie, przyrodniczo i pod względem atrakcyjności jest to jedno z najlepszych miejsc i na wypoczynek, i na spotkania biznesowe.

Data dodania: 2023-03-01

Wyświetleń: 66

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Wypoczynek dla każdego – wyjedź w Dolinę Wkry

Dlaczego akurat dolina Wkry?

Wkra jest relatywnie krótką, ale niezwykle zróżnicowaną rzeką. Nawet u swojego ujścia płynie dość wartko, meandrując i tworząc piękne zakola. Jej dolina jest szeroka, warunki tu sprzyjają uprawianiu turystyki i wypoczynkowi na łonie przyrody. W jednym z najbardziej urokliwych miejsc wzdłuż całego biegu rzeki powstał Hotel BoniFaCio SPA & Resort – miejsce, którego gestorzy postarali się, żeby stworzyć z obiektu idealną lokalizację na spotkania biznesowe, prywatne wyjazdy z rodziną albo przyjemny weekend we dwoje.

Jak można wypocząć w hotelu Bonifacio?

Hotel Bonifacio to obiekt wszechstronnie przygotowany, otwarty dla wszystkich gości. Sama lokalizacja w jednym z najpiękniejszych zakątków Mazowsza, a przy okazji w niedużej odległości od Warszawy, jest potężnym atutem, bo łatwo tam dotrzeć, a po obejrzeniu widoków aż się nie chce wyjeżdżać.

Piękne zielone przestrzenie są zagospodarowane. Trenerzy z hotelu prowadzą tam regularnie zajęcia w różnej formie, dając okazję do aktywnego wypoczynku. Rozwinięciem tej idei jest też znajdująca się w obiekcie stadnina oraz baseny i rozbudowana strefa wellness z sauną i pełną ofertą zabiegów SPA.

Nie mogło oczywiście zabraknąć także restauracji, ale w takim miejscu nie może to być przeciętny punkt. Przy hotelu https://www.hotelbonifacio.pl działa Restauracja Żurawia, która nie tylko znakomitym menu, ale również certyfikatem Slow Food wpisuje się w atmosferę miejsca i okolicy.

Pominąć nie można też oferty skierowanej do najmłodszych gości – nie wystarczy, że można przyjechać z dziećmi. Trzeba jeszcze zapewnić im odpowiednie emocje, a to tutaj nie podlega dyskusji.

Dobre imprezy firmowe? Tak, ale z pomysłem

Podstawowym problemem, z jakim trzeba się zmierzyć, organizując imprezę firmową, jest ich wielka powtarzalność. Następnym razem warto poszukać obiektu, w którym poza częścią oficjalną, która może odbywać się sześciu świetnie przygotowanych salach szkoleniowych, będą też zorganizowane konkretne atrakcje. Scenariusze imprez integracyjnych, mnóstwo doskonałych pomysłów i realizacja przez osoby znające okolicę to gwarancja, że imprezy firmowe będą atrakcyjniejsze niż kiedykolwiek.

W imprezach firmowych chodzi przecież nie tylko o to, żeby zmieścić i część roboczą, i integracyjną. Obie one muszą zachować swój charakter: pierwsza – być efektywna i skuteczna, druga – swobodna i przyjemna. Niewiele jest miejsc, w których udaje się to zorganizować, ale to wciąż możliwe. Warto o tym pamiętać, ponieważ imprezy firmowe są jednym z najważniejszych elementów w strategii budowy pozytywnego wizerunku firmy i mogą w olbrzymim stopniu wpływać na postrzeganie marki także na zewnątrz.

Wypoczynek w dobrym rytmie

To, na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy organizacji wypoczynku, to dostosowanie oferty do grupy odbiorców oraz jednocześnie wpisanie jej w klimat danego miejsca. Stąd właśnie tak duży nacisk na aktywny wypoczynek czy SPA oraz Wellness w Dolinie Wkry. To miejsce po prostu sprzyja odprężeniu i zbliżeniu z naturą. Dobry hotel pozwoli się tym w pełni cieszyć, poznając przy okazji uroki okolicy czy lokalne wersje bardziej lub mniej znanych potraw. Taki wypoczynek – choć przecież niedaleko od Warszawy – może być źródłem przeżyć, których nie można zgromadzić nigdzie indziej.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena