Szukasz mieszkania na sprzedaż we Wrocławiu? Przeglądasz ogłoszenia i wydaje Ci się, że nic dla siebie nie znajdziesz? Że będziesz musiał zrezygnować z części wygód na rzecz niższej ceny? Nic z tych rzeczy. Zobacz, jak znaleźć komfortowe lokum.

Data dodania: 2023-01-31

Wyświetleń: 300

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Oferta nowych mieszkań: Wrocław i okolice. Mieszkania na sprzedaż - do zamieszkania, pod wynajem i inwestycję

Zbyt drogie mieszkania we Wrocławiu? Sprawdź pobliskie lokalizacje

Zakup lokalu w dużym mieście wiąże się z równie dużymi kosztami. Zamiast skupiać się wyłącznie na stolicy Dolnego Śląska, spójrz na rynek nieruchomości z szerszej perspektywy. Już w okolicznych miejscowościach znajdziesz tańsze mieszkania o identycznym, a niekiedy lepszym, standardzie, jak te we Wrocławiu.

Nie rezygnuj z chęci posiadania wygodnego lokum. Wystarczy, że weźmiesz pod uwagę przeprowadzkę np. do Oleśnicy. Czy nie lepiej zainwestować w kilkupokojowe nowoczesne mieszkanie w mniejszym mieście niż gnieździć się w kawalerce na hałaśliwym Śródmieściu, Starym Mieście albo w wiecznie rozkopanej Fabrycznej?

Nowa inwestycja w Oleśnicy - kameralne osiedle wśród zieleni

Dwa eleganckie budynki, trzy klatki i 133 mieszkania. Tak wygląda najnowszy projekt architektoniczny zrealizowany w Oleśnicy przy ul. Kopernika 16. Każdy lokal ma balkon, a na parterze królują ogródki. Co więcej - najwyżej położone apartamenty połączone są indywidualnie z tarasami.

Inwestor zadbał także o otoczenie - osiedle sąsiaduje z terenami zielonymi i również wokół budynków posadzono drzewa oraz krzewy. Spacer do ścisłego centrum miasta zajmuje kilkanaście minut, a jeszcze krócej do dużego parku, umożliwiającego aktywne spędzanie czasu lub relaks z książką.

Myślisz o zakupie mieszkania? Lokale do 100 m2

Marzy Ci się mieszkanie o powierzchni 100 m2? A może wystarczy Ci dwupokojowe, bo nie planujesz trójki dzieci? Przy Kopernika dobierzesz liczbę pokoi, wystawę mieszkania i jego rozkład zgodnie ze swoimi potrzebami. Możesz również zdecydować się na zakup miejsca postojowego w podziemnym garażu, dzięki czemu oszczędzisz sobie skrobania szyb podczas mrozów. Trudno znaleźć podobne mieszkania we Wrocławiu w równie atrakcyjnej cenie.

Nieruchomości z rynku pierwotnego - zakup, który się opłaca

Kupno mieszkania dla siebie lub pod wynajem to zawsze dobra inwestycja. W dodatku Oleśnica ma świetne położenie względem innych miejscowości. Dostępna komunikacja publiczna (pociągi i autobusy) umożliwiają sprawne przemieszczanie się, podobnie jak trasa S8 w przypadku osób zmotoryzowanych.

W zaledwie 30 minut dotrzesz do centrum Wrocławia. Dla porównania - czas dojazdu z wrocławskiego Psiego Pola autem do Rynku to 17 minut (a z innych dzielnic jeszcze dłużej). Przyznasz, że pod tym względem różnica jest żadna.

Ogłoszenia o mieszkaniach na sprzedaż - sprawdź ofertę i wybierz lokal dla siebie

Nie chcesz lokalu z rynku wtórnego? Wolisz zainwestować w cztery kąty, na wygląd których od początku masz wpływ? Na Kopernika16.pl znajdziesz świeżo oddane mieszkania - zobacz, które z nich może zostać sprzedane właśnie Tobie. Osiedle zlokalizowane we wschodniej części Oleśnicy jest bardzo dobrze skomunikowane z głównymi drogami prowadzącymi do Wrocławia. To sprawia, że nie musisz rezygnować z wielkomiejskich uciech, tylko korzystać z nich do woli, a potem spokojnie wrócić do swojego cichego mieszkania wśród zieleni.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena