Zegarek jest jednym z obowiązkowych elementów, które powinny pojawić się na naszej ręce. Nie dość, że ma on praktyczne rozwiązanie w postaci możliwości sprawdzenia godziny, to w dodatku jest ozdobą podkreślającą nasz wizerunek i kreację na każdy dzień. Nowoczesne zegarki odbiegają jednak od tego, co znamy z przeszłości. Czasy zmieniły dość mocno, również w kwestiach sztuki zegarmistrzowskiej. Jednym z jej przejawów są zegarki fashion. 

Data dodania: 2022-05-19

Wyświetleń: 410

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Zegarki fashion - wybieramy najlepsze z nich! Propozycje Diesel i Guess

Chcąc się o nich dowiedzieć trochę więcej i o najlepszych modelach, zachęcamy do lektury poniższego artykułu.

Zegarki fashion - czy mogą nas zaskoczyć designem?

Zegarki fashion stosunkowo są nowym zjawiskiem na rynku. Postaramy się wytłumaczyć jak najkrócej proces, który sprawił, że pojawiły się w sprzedaży. Nie od dziś wiadomo, że jest parę firm, które wiodą prym i oferują przeważnie zegarki szwajcarskie. Nie da się ukryć, że trudno wskoczyć do pierwszej ligi nowoczesnych produktów, ale jednak można doskoczyć poprzez wysoką jakość i nowe możliwości dla klienta. Zegarki fashion mają jednak trochę inne cele, chociaż jakość jest równie istotna.

Często zdarza się, że gdy ubieramy ciuchy mamy niedosyt, że nasz zegarek nie pasuje do całościowej kreacji. To samo zauważyli projektanci mody, którzy przecież cały czas dbają o to, żeby ubierać dziesiątki, setki milionów ludzi na całym świecie, a nie mogą zadbać o to, by na ich ręku pojawił się produkt spinający cały outfit. Zegarki męskie w stylu fashion są tworzone przez projektantów, a ich głównymi odbiorcami są właśnie ci, którzy chcą mieć na ręku coś innego niż wszyscy.

Na pytanie, czy zegarki fashion mogą nas zaskoczyć designem, można odpowiedzieć jedynie twierdząco. Są to produkty, które z natury muszą się wyróżniać wyglądem, by być atrakcyjnym produktem dla osób kochających modę i różnego rodzaju innowacje. Tego typu czasomierze zaskakiwały, zaskakują i nadal będą zaskakiwać swoim wyglądem.

Zegarki Diesel - odważna propozycja na co dzień

Jedną z firm, których zegarki chcemy przedstawić, są to produkty marki Diesel. Są one przeznaczone zarówno dla pań, jak i panów. Zegarki damskie są przeważnie tworzone z myślą o paniach, które kochają elegancki styl, ale nie zmienia to jednak faktu, że też przytrafiają się kobiety kochające nowoczesność i klasyczne tarcze zegarka już nie wzbudzają w nich tak wielkich emocji. Wracając jednak do zegarków Diesel, to należy powiedzieć sobie wprost, że nie jest to marka kojarząca się z zegarkami. To jedna z firm, która wyznacza trendy jeżeli chodzi o modę, ale właśnie brakowało pewnego elementu, który mógłby markę podnieść jeszcze poziom wyżej. Właśnie były to zegarki Diesel, które wyróżniają się na rynku odważnymi modelami oraz są przeznaczone dla tych, chcących pokazać się z innej strony niż wszyscy.

Produkty marki Diesel z początku kojarzyły się ze stonowaną kolorystyką, natomiast od niedawna pojawiły się nowoczesne tarcze, które w połączeniu z klasycznymi i nowoczesnymi bransoletami robią ogromne wrażenie. Z pewnością sprawdzą się podczas oficjalnych uroczystości, ale również można znaleźć modele przeznaczone dla sportowców, którzy chcieliby dzięki nim monitorować swoją aktywność. Wracając jednak do ich wyglądu, są one naprawdę ciekawą propozycją szczególnie dla fanów mody, chociaż docenią jest też ci, którzy kochają zegarki, a nie stać ich na drogie szwajcarskie czasomierze.

Prestiż amerykańskich zegarków Guess

Przyzwyczailiśmy się do tego, że to co amerykańskie jest dla nas znacznie cenniejsze. Czasem wynika to z kompleksów, ale też nie ma co ukrywać, że Amerykanie potrafią zaskakiwać. Przykładem tego są zegarki Guess, które nie mają bogatej historii, bo trwa ona dopiero od 1981 roku, jednak sama marka odznacza się ogromnym prestiżem. 

To co jest wyróżnia, to na pewno wykorzystywanie wysokogatunkowych materiałów do ich produkcji. Stal szlachetna, szkło szafirowe czy skóra naturalna to bardzo dobre materiały, które są jednym z wyznaczników marki. Sam ich wygląd to jedno, ale można powiedzieć również parę słów o mechanizmach kwarcowych, które są bardzo dokładne i dzięki temu zawsze będziemy mieć pewność jaka jest obecnie godzina. Warto też na chwilę zatrzymać się przy wyglądzie, bo tutaj Guess zegarki również odciskają swoje wyraźne piętno poprzez grę kolorami. I tak dla przykładu bransoleta jest w kolorze złotym oraz srebrnym. Gra kontrastów dobrze wpływa na odbiór zegarków i sprawia, że zarówno panowie, jak i panie chętnie po nie sięgają.

Czy zegarki fashion są wartościowe?

Oczywiście, że tak! Ich zaletą jest stosunkowo mniejsza cena w porównaniu z najbardziej luksusowymi czasomierzami. W dodatku są to produkty, które jakościowo również się bronią. Na przykładzie marek Diesel oraz Guess pokazaliśmy, że są to równie wartościowe zegarki, z których warto korzystać. Nasza ocena nie może być inna, jak tylko pozytywna.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena