Rozpoczęcie kariery w branży nowoczesnych technologii wcale nie musi być tak trudne, jak myślisz. Z profesjonalnym kursem UX designer, który zrealizujesz online, branża User Experience nie będzie miała przed Tobą żadnych tajemnic.

Data dodania: 2022-03-08

Wyświetleń: 334

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Creative Commons

Ux designer kurs online

UX Designer - brama wejścia do świata IT

Czym tak naprawdę jest User Experience Designer? Jest to swoistego rodzaju pomost pomiędzy potrzebami użytkowników a deweloperami zajmującymi się tworzeniem oprogramowania. Coraz więcej firm z branży IT zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest zadowolenie klienta z produktu finalnego, a nie ma lepszej drogi do poznania ich zdania, niż dogłębna analiza potrzeb oraz profesjonalne zaprojektowanie całej ścieżki UX. 

To i wiele więcej jest na wyciągnięcie ręki, z bootcampem UX Designer. Marzyłeś o karierze w IT? Uważasz, że bariera wejścia do świata technologii jest zbyt wysoka ze względu brak umiejętności programowania? Dziedzina wiedzy, jaką jest User Experience to najlepsza droga to wejścia w ten świat.  

Kurs UX Designer online - czego się nauczymy?

Ux designer kurs online to trwający 16 tygodni Bootcamp, który zapozna nas z teoretyczną i praktyczną wiedzą z zakresu przeprowadzania badań, realizacji projektów UX oraz najnowszych trendów UX. Sam kurs jest w 100% zdalny - wszystkie moduły są dostępne 24 godziny na dobę, dzięki czemu będziemy mogli dostosować przyswajanie materiału do własnych potrzeb oraz możliwości.

Czas spędzony na szkolenie jest podzielony na dwie części - pierwsza z nich to lekcje na żywo. 3 godziny zajęć tygodniowo pozwolą na poznanie profesjonalnych technik przeprowadzania badań i wykorzystania najnowocześniejszych narzędzi UX. Dodatkowo w każdym tygodniu każdy uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w 90 minutowej konsultacji z mentorem, który pomoże nam w stworzeniu pierwszego projektu, który będzie stanowił bazę portfolio. 

Co po kursie? 

Czy kurs organizowany przez https://futurecollars.com to tylko dawka wiedzy praktycznej i teoretycznej, która przygotuje nas do podjęcia pierwszej pracy w UX? Owszem, ale uczestnicy bootcampu dostają coś znacznie więcej. Przede wszystkim wsparcie w procesie rekrutacyjnym. Nasza aplikacja zostanie przekazana do partnerów kursu, którzy poszukują specjalistów UX. Może to właśnie w taki sposób rozwiniemy swoje skrzydła i rozpoczniemy pierwszą pracę w IT?

Dodatkowo wszyscy uczestnicy kursu zyskują darmowy, 3-miesięczny dostęp do kursu English for IT, który pozwoli nam zaznajomić się ze specjalistycznym słownictwem i ułatwi start w tej wymagającej branży. 

Licencja: Creative Commons
0 Ocena