Pierwsze skojarzenie z zimowymi feriami to wyjazd w góry. Warto jednak mieć świadomość, że ciekawym rozwiązaniem w tym okresie jest wyjazd nad morze. Dlaczego warto spędzić zimowe ferie nad Bałtykiem? Gdzie warto się wybrać na ferie nad morzem 2022? Odpowiedź znajduje się poniżej.

Data dodania: 2022-01-05

Wyświetleń: 357

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Najlepsze miejsce na zimowe ferie nad morzem

Dlaczego warto spędzić zimowe ferie nad morzem?

Jak wspomniano we wstępie wyjazd nad morze w czasie zimowych ferii to doskonały pomysł na rodzinny wypoczynek. O tym, że wiele osób rozważa ten pomysł świadczy popularność wyszukiwania w Internecie hasła: ferie nad morzem 2022. Co przemawia za takim rozwiązaniem? Przede wszystkim zdecydowanie mniejsza liczba turystów niż w sezonie letnim, czy w górach. Mniejsze oblężenie to oczywiście większy spokój, a także brak korków, czy problemów z parkingiem. Mniej gości w hotelach sprawia powoduje także, że można poczuć się naprawdę wyjątkowo, ponieważ obsługa ma czas oraz siły, by potraktować każdego indywidualnie. Nad polskie morze warto wybrać się zimą również ze względu na fakt, że Bałtyk jest naprawdę piękny o tej porze roku, a panująca aura zachęca do rodzinnych spacerów, czy podziwiania widoków. Oczywiście czynnych jest również wiele całorocznych atrakcji, co sprawia, że nudzić nie będą się ani dzieci, ani dorośli. Zaletą z pewnością są również ceny, które są niższe niż w sezonie letnim. Warto również mieć świadomość, że w okresie zimowym w powietrzu występuje większe stężenie jodu co jest korzystne dla zdrowia. Szczególnie zaleca się zimowe wypady nad morze dzieciom zmagającym się z alergiami, astmą, czy infekcjami dróg oddechowych.

Ferie nad morzem 2022 - gdzie się wybrać?

Podejmując decyzje o spędzeniu ferii zimowych nad polskim morzem należy odpowiednio wybrać hotel, w którym zatrzymamy się z rodziną. Przykładem świetnej bazy noclegowej z pewnością może być Hotel Amber Park w Niechorzu, którego oferta jest dostępna pod linkiem https://www.amber-park.pl/oferty-specjalne/ferie-zimowe-1-dziecko-gratis. Funkcjonuje w nim m.in. kryty basen w stylu salonowym z gwieździstym niebem, a dzieci mogą skorzystać z brodzika z ciepłą wodą. Zrelaksować można się również w jacuzzi oraz korzystając ze strefy masaży, czy sauny (suchej lub mokrej). Atutem z pewnością jest również komfortowa sala restauracyjna z drink barem oraz profesjonalny parking z miejscem przypisanym do danego pokoju. Zaletą jest także lokalizacja z dala od tłumów i dużych skupisk ludzi oraz bliska odległość od pięknej plaży. 

Podsumowując należy stwierdzić, że rodzinne ferie zimowe spędzone nad morzem do okazja do prawdziwego wypoczynku z dala od zgiełku i tłumów turystów. Z pewnością pozwoli się to zrelaksować oraz kolekcjonować piękne wspomnienia. Ferie nad morzem 2022 z pewnością będą nie zapomniane.

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena