Chcesz zmienić swoje przyzwyczajenia i postawić na sprawdzone rozwiązania? Wiesz już jakie możliwości daje ci butelka filtrująca. Dostęp do wody w każdym miejscu! Pamiętaj jednak o odpowiednim korzystaniu i regularnej wymianie filtrów. Nie wiesz gdzie je znaleźć? Najlepiej szukaj pod hasłem: „butelka dafi wkłady” i postaw na sprawdzone filtry od topowego producenta!

Data dodania: 2021-06-10

Wyświetleń: 415

Przedrukowań: 0

Głosy dodatnie: 0

Głosy ujemne: 0

WIEDZA

0 Ocena

Licencja: Copyright - zastrzeżona

Filtr do butelki - tajemnica tkwi w jego wnętrzu. Dowiedz się więcej!

Filtr węglowy do butelki, czyli jakość prosto z natury!

Wszyscy wiemy, że wnętrze jest najważniejsze. Dotyczy to również filtrów do butelki wielokrotnego użytku! Węgiel powstały z łupin kokosa słynie z doskonałych właściwości absorpcyjnych, przez co masz pewność, że woda jest nie tylko smaczna, ale i odpowiednio oczyszczona.
Dzięki temu pozbędziesz się m. in. smaku i zapachu chloru, przy niezmiennej ilości minerałów występujących w wodzie kranowej. Korzystanie z filtrów może okazać się twoim pierwszym lub kolejnym krokiem w kierunku troski o planetę. Filtr węglowy do butelki pozwoli ci ograniczyć odpady z jednorazowych opakowań, w tym przypadku z plastikowych butelek, w których przeważnie sprzedawana jest woda butelkowana.

Butelka filtrująca, czyli rozwiązanie na każdą okazję

Powiedzieliśmy już sobie, w jaki sposób działa filtr oraz na co dokładnie możesz liczyć. Teraz przejdźmy do możliwości, jakie stwarza ci sama butelka filtrująca. Filtr do butelki stanowi niejako jej podstawę, ale czy wiesz, że zastępuje on aż 300 półlitrowych jednorazowych butelek (jeden filtr do butelki jest w stanie oczyścić aż 150 litrów wody)?
Butelkę możesz zabrać ze sobą dosłownie wszędzie. Jest lekka, poręczna i zawsze gotowa do użycia. Dlatego możesz z niej korzystać zarówno w domu, dbając o odpowiednie nawodnienie organizmu, jak i poza nim - np. w pracy, na uczelni, podczas podróży czy treningów. Butelka z filtrem występuje w aż 3 rozmiarach, dostosowanych do wszystkich potrzeb klientów (0,3 l, 0,5 l oraz 0,7 l). Pamiętaj tylko o comiesięcznej wymianie filtra!

Czas na krótkie podsumowanie! Przypomnijmy, jakie korzyści płyną z używaniaz butelki z filtrem. Poznaj 5 cech i korzyści butelek filtrujących. Stań się promotorem proekologicznej rewolucji:
- bądź EKO - zadbaj o środowisko oraz przyszłość dla siebie i swoich dzieci
- bądź oszczędny - korzystanie z filtrów po prostu się opłaca
- bądź wygodny - nie musisz dźwigać ciężkich zgrzewek, ponieważ jeden filtr zastępuje 300 półlitrowych, jednorazowych butelek PET
- poznajwyjątkowy smak filtrowanej wody - filtr usuwa chlor z wody kranowej

Czas na kolejny krok! Sprawdzonych i jakościowych filtrów szukaj pod hasłem: „butelka dafi wkłady” lub bezpośrednio na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty/filtry-do-wody.html

Licencja: Copyright - zastrzeżona
0 Ocena